Maç Sonu Üzüntü Büyüktü

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı yöneticiler İstanbul Güngörenspor beraberliği sonrasında adeta yıkıldılar. Hafta içinde yaşanan kupa zaferinden sonra büyük mutluluk yaşayan Necip Çarıkçı...

Maç Sonu Üzüntü Büyüktü

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı yöneticiler İstanbul Güngörenspor beraberliği sonrasında adeta yıkıldılar. Hafta içinde yaşanan kupa zaferinden sonra büyük mutluluk yaşayan Necip Çarıkçı ligin dibindeki takıma kaybedilen puanlar sonrasında uzun süre stadı terk edemediler. Başkan Çarıkçı yöneticiler Osman Gürsoy ve Erdal Gören kendi aralarında yaptıkları analizle maçı değerlendirdiler.

 

İstanbul Güngören maçında kaybedilen 2 puan Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı'yı adeta yıktı. Çarıkçı, maç sonunda Osman Gürsoy, Erdal Gören, Recep Aydoğanlı ve diğer yöneticiler ile şeref tribününde bir süre durum değerlendirmesi yaptı. Yüzü oldukça düşen ve yaşanan iki puan kaybına oldukça üzülen Çarıkcı'nın kara kara düşündüğü gözlerden kaçmadı.

Yönetici Osman Gürsoy'un yanındaki yönetici arkadaşlarına oynanan oyuna hayret ettiğini söylediği ve gereken tedbirlerin alınması gerektiğini söylediği ifade edildi. Stadı en son terk eden yöneticiler kaybolan iki puanın üzüntüsü ile evlerinin yolunu tuttular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128