banner133

banner128

19 Ocak 2019 Cumartesi

maç takvimi belli oldu

Spor Toto 1. Lig’de ikinci yarının ilk 9 haftasında oynanacak olan maçların programı belli oldu.

13 Ocak 2019 Pazar 12:33
Bu haber 264 kez okundu
maç takvimi belli oldu
Haber: Gökhan Aksoy

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 9 haftalık maç programı şöyle:

18.HAFTA

18 Ocak Cuma

19.00 Adana Demirspor-Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Ocak Cumartesi

13.30 Gazişehir Gaziantep-Denizlispor (Gaziantep)

13.30 AfjetAfyonspor-İstanbulspor (Zafer)

16.00 Osmanlıspor-Boluspor (Stadı belli değil)

20 Ocak Pazar

13.30 Hatayspor-Gençlerbirliği (Stadı belli değil)

13.30 Ümraniyespor-Altay (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-Giresunspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Altınordu-BalıkesirsporBaltok (Bornova)

21 Ocak Pazartesi

19.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Adanaspor (Stadı belli değil)

 

19.HAFTA

25 Ocak Cuma

19.00 Gençlerbirliği-Altınordu (Stadı belli değil)

26 Ocak Cumartesi

13.30 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

27 Ocak Pazar

13.30 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

16.00 Altay-AfjetAfyonspor (İzmir Atatürk)

19.00 BalıkesirsporBaltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

28 Ocak Pazartesi

19.00 Kardemir Karabükspor-Hatayspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Adanaspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

20.HAFTA

1 Şubat Cuma

19.00 Osmanlıspor-BalıkesirsporBaltok (Stadı belli değil)

2 Şubat Cumartesi

13.30 Altınordu-Kardemir Karabükspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Yeni Eskişehir)

16.00 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

3 Şubat Pazar

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Giresunspor (Stadı belli değil)

13.30 Hatayspor-Denizlispor (Stadı belli değil)

16.00 AfjetAfyonspor-Adanaspor (Zafer)

4 Şubat Pazartesi

19.00 Altay-İstanbulspor (İzmir Atatürk)

21.HAFTA

9 Şubat Cumartesi

13.30 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Stadı belli değil)

16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Şubat Pazar

13.30 BalıkesirsporBaltok-Tetiş Yapı Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Boluspor-AfjetAfyonspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

11 Şubat Pazartesi

19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep)

19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

 

22.HAFTA

15 Şubat Cuma

19.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gençlerbirliği (Stadı belli değil)

16 Şubat Cumartesi

13.30 Hatayspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

13.30 Ümraniyespor-BalıkesirsporBaltok (Ümraniye Belediye)

16.00 Altay-Boluspor (İzmir Atatürk)

17 Şubat Pazar

13.30 AfjetAfyonspor-Giresunspor (Zafer)

16.00 Altınordu-Gazişehir Gaziantep (Bornova)

16.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Stadı belli değil)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18 Şubat Pazartesi

19.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir)

 

 

 

23.HAFTA

22 Şubat Cuma

19.00 İstanbulspor-Hatayspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 BalıkesirsporBaltok-AfjetAfyonspor (Balıkesir Atatürk)

23 Şubat Cumartesi

13.30 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Gençlerbirliği-Ümraniyespor (Stadı belli değil)

24 Şubat Pazar

13.30 Kardemir Karabükspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Altay (Giresun Atatürk)

16.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

16.00 Gazişehir Gaziantep-Eskişehirspor (Gaziantep)

 

24.HAFTA

1 Mart Cuma

19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

2 Mart Cumartesi

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Denizlispor (Stadı belli değil)

16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

16.00 Osmanlıspor-Gazişehir Gaziantep (Stadı belli değil)

3 Mart Pazar

13.30 Altınordu-Hatayspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-Kardemir Karabükspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

19.00 AfjetAfyonspor-Gençlerbirliği (Zafer)

4 Mart Pazartesi

19.00 Altay-BalıkesirsporBaltok (İzmir Atatürk)

 

25.HAFTA

8 Mart Cuma

19.00 Gazişehir Gaziantep-Tetiş Yapı Elazığspor (Gaziantep)

9 Mart Cumartesi

13.30 Kardemir Karabükspor-AfjetAfyonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Osmanlıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Mart Pazar

13.30 Hatayspor-Eskişehirspor (Stadı belli değil)

16.00 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 BalıkesirsporBaltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Altay (Stadı belli değil)

11 Mart Pazartesi

19.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

 

26.HAFTA

15 Mart Cuma

19.00 Eskişehirspor-Altınordu (Stadı belli değil)

16 Mart Cumartesi

13.30 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

16.00 Osmanlıspor-Hatayspor (Stadı belli değil)

16.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

17 Mart Pazar

13.30 AfjetAfyonspor-Denizlispor (Zafer)

13.30 Altay-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

16.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Boluspor-BalıkesirsporBaltok (Bolu Atatürk)

Anahtar Kelimeler: Spor, Toto, 1., Lig’de, Ikinci

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
    SENDE YAZ
    Ziyaretçi Defteri

    Siz de yazmak istemez misiniz?

    GAZETE MANŞETLERİ
    EN ÇOK OKUNANLAR
    BUGÜN
    BU HAFTA
    BU AY
    EN ÇOK YORUMLANANLAR
    BUGÜN
    BU HAFTA
    BU AY
    SAYFALAR
    ARŞİV
    banner82

    banner129

    banner124