maç takvimi belli oldu

Spor Toto 1. Lig’de ikinci yarının ilk 9 haftasında oynanacak olan maçların programı belli oldu.

maç takvimi belli oldu
Haber: Gökhan Aksoy

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 9 haftalık maç programı şöyle:

18.HAFTA

18 Ocak Cuma

19.00 Adana Demirspor-Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Ocak Cumartesi

13.30 Gazişehir Gaziantep-Denizlispor (Gaziantep)

13.30 AfjetAfyonspor-İstanbulspor (Zafer)

16.00 Osmanlıspor-Boluspor (Stadı belli değil)

20 Ocak Pazar

13.30 Hatayspor-Gençlerbirliği (Stadı belli değil)

13.30 Ümraniyespor-Altay (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-Giresunspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Altınordu-BalıkesirsporBaltok (Bornova)

21 Ocak Pazartesi

19.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Adanaspor (Stadı belli değil)

 

19.HAFTA

25 Ocak Cuma

19.00 Gençlerbirliği-Altınordu (Stadı belli değil)

26 Ocak Cumartesi

13.30 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

27 Ocak Pazar

13.30 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

16.00 Altay-AfjetAfyonspor (İzmir Atatürk)

19.00 BalıkesirsporBaltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

28 Ocak Pazartesi

19.00 Kardemir Karabükspor-Hatayspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Adanaspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

20.HAFTA

1 Şubat Cuma

19.00 Osmanlıspor-BalıkesirsporBaltok (Stadı belli değil)

2 Şubat Cumartesi

13.30 Altınordu-Kardemir Karabükspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Yeni Eskişehir)

16.00 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

3 Şubat Pazar

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Giresunspor (Stadı belli değil)

13.30 Hatayspor-Denizlispor (Stadı belli değil)

16.00 AfjetAfyonspor-Adanaspor (Zafer)

4 Şubat Pazartesi

19.00 Altay-İstanbulspor (İzmir Atatürk)

21.HAFTA

9 Şubat Cumartesi

13.30 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Stadı belli değil)

16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Şubat Pazar

13.30 BalıkesirsporBaltok-Tetiş Yapı Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Boluspor-AfjetAfyonspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

11 Şubat Pazartesi

19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep)

19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

 

22.HAFTA

15 Şubat Cuma

19.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gençlerbirliği (Stadı belli değil)

16 Şubat Cumartesi

13.30 Hatayspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

13.30 Ümraniyespor-BalıkesirsporBaltok (Ümraniye Belediye)

16.00 Altay-Boluspor (İzmir Atatürk)

17 Şubat Pazar

13.30 AfjetAfyonspor-Giresunspor (Zafer)

16.00 Altınordu-Gazişehir Gaziantep (Bornova)

16.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Stadı belli değil)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18 Şubat Pazartesi

19.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir)

 

 

 

23.HAFTA

22 Şubat Cuma

19.00 İstanbulspor-Hatayspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 BalıkesirsporBaltok-AfjetAfyonspor (Balıkesir Atatürk)

23 Şubat Cumartesi

13.30 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Gençlerbirliği-Ümraniyespor (Stadı belli değil)

24 Şubat Pazar

13.30 Kardemir Karabükspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Altay (Giresun Atatürk)

16.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

16.00 Gazişehir Gaziantep-Eskişehirspor (Gaziantep)

 

24.HAFTA

1 Mart Cuma

19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

2 Mart Cumartesi

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Denizlispor (Stadı belli değil)

16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

16.00 Osmanlıspor-Gazişehir Gaziantep (Stadı belli değil)

3 Mart Pazar

13.30 Altınordu-Hatayspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-Kardemir Karabükspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

19.00 AfjetAfyonspor-Gençlerbirliği (Zafer)

4 Mart Pazartesi

19.00 Altay-BalıkesirsporBaltok (İzmir Atatürk)

 

25.HAFTA

8 Mart Cuma

19.00 Gazişehir Gaziantep-Tetiş Yapı Elazığspor (Gaziantep)

9 Mart Cumartesi

13.30 Kardemir Karabükspor-AfjetAfyonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Osmanlıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Mart Pazar

13.30 Hatayspor-Eskişehirspor (Stadı belli değil)

16.00 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 BalıkesirsporBaltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Altay (Stadı belli değil)

11 Mart Pazartesi

19.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

 

26.HAFTA

15 Mart Cuma

19.00 Eskişehirspor-Altınordu (Stadı belli değil)

16 Mart Cumartesi

13.30 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

16.00 Osmanlıspor-Hatayspor (Stadı belli değil)

16.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

17 Mart Pazar

13.30 AfjetAfyonspor-Denizlispor (Zafer)

13.30 Altay-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

16.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Boluspor-BalıkesirsporBaltok (Bolu Atatürk)

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129