Maçın Adamı Fatih Gül!

Boluspor’un en çok eleştirilen oyuncusu Fatih Gül, savunmanın sağında görev yaptığı Karşıyaka maçında ortaya koyduğu performansla göz doldurdu. Küfürlere yanıt verdi.   Boluspor’da...

Maçın Adamı Fatih Gül!

Boluspor’un en çok eleştirilen oyuncusu Fatih Gül, savunmanın sağında görev yaptığı Karşıyaka maçında ortaya koyduğu performansla göz doldurdu. Küfürlere yanıt verdi.

 

Boluspor’da üç yıl forma giyen ve 4’üncü yılına giren Fatih Gül, sezon başından bu yana yağılan eleştirilere ortaya koyduğu oyunla yanıt vermeye çalışıyor. Taraftarlar arasında en çok eleştirilen isimlerin başında gelen Fatih Gül, savunmada görev yapan Erkam ve Sercan’ın yokluğunda sağ bekte görev yaptı. 90 dakika sahada kalan Fatih, maç boyunca rakipleriyle kora kor bir mücadele sergiledi.

Yerinden ayrılmadı, görevini yaptı

Son haftalarda formaya hasret kalan ancak Karşıyaka maçında ilk 11’de sahaya çıkan Fatih, karşılaşma boyunca sahanın yıldızlarındandı. Süratiyle rakip golcülere sağ kanattan geçit vermeyen genç oyuncu, kendisine küfür eden taraftarlara en güzel yanıtı verdi. Takım arkadaşlarıyla uyumlu bir şekilde çalışan Fatih’in savunmayı terk etmeyip ileriye çıkmaması ise dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128