Maçın provasını stadyumda yaptık

Boluspor, bugün akşam oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını dün akşam yaptığı çalışmayla tamamladı. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, Manisaspor maçının taktiğini ve şut çalışması yaptı.

 Maçın provasını stadyumda yaptık

Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor, bugün akşam saat 17:00’de Bolu Atatürk stadyumunda oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını dün akşam yaptığı çalışmayla tamamladı. Hazırlıklarını dün akşam Atatürk Stadyumunda yaptığı çalışmayla tamamlayan ekibimiz Boluspor’da zorlu maç öncesi kart cezalısı Ali Dere dışında eksik oyuncu bulunmuyor.

STADYUMDA TAKTİK ÇALIŞTIK

Teknik Direktör Reha Erginer ve teknik heyet yönetiminde gerçekleşen antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra 5’e 2 oynandı. Daha sonra antrenmanın ana bölümünde Teknik Direktör Reha Erginer nezaretinde tam sahada Manisaspor maçının taktik antrenmanını yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmada oyuncuların hıslı ve istekli oldukları gözlerden kaçmadı. Kırmızı-beyazlılar antrenmanın son bölümde ise gol vuruşu çalışması yaptı. Kaleyi bulan şutlar sonrası teknik direktör Reha Erginer, oyuncularını performanslarından dolayı tebrik ederek, zorlu Manisaspor maçı öncesi moral verdi. Oyuncular antrenmanı stretching ile sonlandırdı.  

Kırmızı-beyazlı ekibimiz, Manisaspor maçı hazırlıkları dün yaptığı antrenman ile tamamlarken, ekibimiz Boluspor, bugün akşam saat 17:00’de Bolu Atatürk stadyumunda Manisaspor ile karşı karşıya gelecek. 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2014, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER