Madalya için ter döktüler

Okul Sporları Puanlı Atletizm Yarışmaları Bolu Atatürk Stadyumunda yapılan final müsabakaları ile sona erdi ve dereceye girenlere ödülleri verildi.   Puanlı Atletizm Yarışmalarından sporcular Atatürk Stadyumu’nda...

Madalya için ter döktüler

Okul Sporları Puanlı Atletizm Yarışmaları Bolu Atatürk Stadyumunda yapılan final müsabakaları ile sona erdi ve dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

Puanlı Atletizm Yarışmalarından sporcular Atatürk Stadyumu’nda Küçük, Yıldız, Genç ve Bayan kategorilerinde müsabakalar yapıldı. Atatürk stadyumunda gerçekleşen Cirit Atma, gülle atma, fırlatma topu ve 400 metre mesafeli koşular ile tamamlandı.

Puanlı Atletizm Yarışmalarından sporcular Atatürk Stadyumu’nda Küçük, Yıldız, Genç ve Bayan kategorilerinde müsabakalar yapıldı. Dünkü müsabakalarda branşlar ise şu şekilde gerçekleşti: 200 Metre Koşu, 800 Metre Koşu, 1000 Metre Koşu, 3000 Metre Koşu, 300 Metre Engelli Koşu, İsveç Bayrak, Gülle Atma, Disk Atma ve Cirit Atma. Müsabakalar sonunda dereceye girenlere düzenlenen törenle ödülleri verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128