Manisaspor hazırlıkları tamam!

Hafta başından buyana sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Boluspor, dün yaptığı taktiksel çalışmayla hazırlıklarını tamamladı. Antrenmana sakatlığı ciddi olan Gençer Cansev...

Manisaspor hazırlıkları tamam!

Hafta başından buyana sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Boluspor, dün yaptığı taktiksel çalışmayla hazırlıklarını tamamladı. Antrenmana sakatlığı ciddi olan Gençer Cansev katılmazken, önceki gün çift kale maçta sakatlanan Barbaros Bahadır Barut takımdan ayrı düz koşu yaptı.

 

Boluspor, yarın sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla tamamladı. Antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir toplantı yapan tecrübeli teknik adam Serhat Güller, “Manisaspor maçının önemini oyuncularına” anlattığı öğrenildi. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma, germe hareketlerinden sonra istasyon çalışması yaptı. Antrenmanın diğer bölümünde ise kırmızı-beyazlılar teknik direktör Serhat Güller nezaretinde taktiksel yarım saha çift kale maç yaptı. Antrenmanda kırmızı-beyazlı oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlenirken, istekli ve arzulu olmaları teknik heyetin yüzünü güldürdü. Kırmızı-beyazlılar, antrenmanın son bölümünde ise yan top ve şut çalışması yaparken, soğuma hareketleriyle antrenman sonlandırıldı.

Kırmızı-beyazlılar, bugün sabah yapacakları ter idmanının ardından tesislerde zorlu Manisaspor maçı öncesi kampa girecek.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124