“Markamızı yukarıya taşımak ilk görevimdir”

Spor Toto 1. Lig ekibi Altınordu’da Başkan Vekili Barış Orhunbilge, CEO olarak göreve başladı. Kırmızı lacivertlilerin artık bir Türkiye projesi olduğunun altını çizdi, “Markamızı yukarıya taşımak ilk görevimdir” dedi.

“Markamızı yukarıya taşımak ilk görevimdir”
  Seyit Mehmet Özkan başkanlığında 2012 yılında şirketleşen Cumhuriyetle yaşıt kulüpte daha önce yönetim kurulu üyesi ve yönetim kurulu başkan vekili görevlerinde bulunan Orhunbilge, kırmızı-lacivertlilerin ilk CEO’su oldu. Başkan Seyit Mehmet Özkan, kulüpte yeni bir dönemin başladığını belirterek, “Altınordu organizasyonu her açıdan çok büyüdü. Böyle dev bir yapıyı kurumsal yönetim ilkeleri çerçevesinde yönetmek ve görev paylaşımlarını en doğru şekilde yapmamız gerekiyor” dedi. 

‘Güvenimiz tam’

“Sadece ülkemizde değil, Avrupa’da da saygın bir kulüp olarak tanınma hedefine doğru yürüyoruz” diyen Özkan, “Yüzde yüz Altınordulu, çağdaş ve yıllar içinde Altınordu’da spor yöneticiliği konusunda deneyim kazanan Barış Orhunbilge, markamızı arzu ettiğimiz hedeflere doğru taşıyacaktır” diye konuştu. Orhunbilge ise Altınordu’nun kalbinde doğup yaşadığını belirterek, “Aileden Altınordulu olma şerefi, yıllarca benim omuzlarımda taşıdığım bir apoletti. Şimdi ise babamın gurur duyacağı bir göreve başlıyorum” dedi.  Orhunbilge, Altınordu’nun artık bir Türkiye projesi olduğunun altını çizerek, “Altınordu markasını her gün daha yukarıya taşımak ilk görevimdir” yorumunu yaptı. Kulübün efsane futbolcularından Hikmet Orhunbilge’nin oğlu olan Orhunbilge, Altınordu Fikir Atölyesi başkanlığını da yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129