Mavi Dalgalar Bosna-Hersek'e Gidiyor

Uzak doğu savunma ve dövüş sporları adına ilimizde ve Türkiye' de son derece faal olan Mavi Dalgalar, Bosna-Hersek yolcusu.   Bosna Hersek'te düzenlenecek olan ve birçok ülkenin katılımıyla gerçekleştirecek...

Mavi Dalgalar Bosna-Hersek'e Gidiyor

Uzak doğu savunma ve dövüş sporları adına ilimizde ve Türkiye' de son derece faal olan Mavi Dalgalar, Bosna-Hersek yolcusu.

 

Bosna Hersek'te düzenlenecek olan ve birçok ülkenin katılımıyla gerçekleştirecek bu büyük organizasyona ilimizi tek başına temsil edecek olan Mavi Dalgalar Spor Kulübü heyeti Dünya K-1 Müzikal Form ve Galasına katılıyor. İlimiz uzak doğu sporları temsilcisi Mavi Dalgalar'ı bu organizasyondaki masrafları için Yukarı çarşı esnaflarından Nimet Abla Çeyiz destekliyor.

Kulüp başkanı Sabri Damar ve başkan yardımcısı İbrahim Damar'ın yaptığı açıklamaya göre bu organizasyona Bolu bir sporcu ve bir antrenör ile katılacak. Organizasyonda, hem Bolu'yu hem de Türkiye'yi temsil edecekleri için mutlu ve heyacanlı olduklarını belirten kulüp yöneticileri Türkiye olarak iyi sonuçlarla döneceklerinden umutlu olduklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128