Mavi Dalgalar İstanbul'dan 5 Madalya İle Döndü

Bolu Mavi Dalgalar Spor Kulübü Kick Boks sporcuları geçtiğimiz pazar günü düzenlenen müsabakalardan 5 madalya ile Bolu'ya döndü.   Yıllardır ilimizde Kick Boks branşında faaliyet gösteren...

Mavi Dalgalar İstanbul'dan 5 Madalya İle Döndü

Bolu Mavi Dalgalar Spor Kulübü Kick Boks sporcuları geçtiğimiz pazar günü düzenlenen müsabakalardan 5 madalya ile Bolu'ya döndü.

 

Yıllardır ilimizde Kick Boks branşında faaliyet gösteren Mavi Dalgalarspor Kulübü, çalışmalarının karşılığını 15 Ocak Pazar günü İstanbul'da düzenlenen Kick Boks maçlarında 2 ikincilik, 3 üçüncülük olmak üzere toplamda 5 madalya kazanarak aldı. Mavi Dalgalar SK yönetiminden gelen açıklamaya göre sonuçlardan çok memnun olduklarını, bundan sonraki büyük müsabaka organizasyonları için büyük moral topladıklarını özellikle yeni başlayan sporcularımız için önemli bir tecrübe olduğunu bildirildi.

Mavi Dalgalar Spor Kulübü yılın ilk Kick Boks müsabakasında böylelikle ilimiz spor gelişimine katkıda bulunmuş oldu. Kick Boks antrenörü Sabri Damar'ın yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki İller Arası, Bölge ve Türkiye şampiyonlarına başlattığımız Ücretsiz Kick Boks kurslarından dolayı tüm kategorilerde daha kalabalık katılacaklarını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128