MAVİ DALGALAR KICK BOKS İLLER ARASI MÜSABAKALARI’NDA

Bolu Kick Boks kulübü Mavi Dalgalar 18 Haziran 2011 tarihinde ilimizde düzenlenecek İller Arası Kick Boks Müsabakalarına katılıyor.   Çalışmalarını 10 yıldır aralıksız sürdüren Mavi Dalgalar Kick...

MAVİ DALGALAR KICK BOKS İLLER ARASI MÜSABAKALARI’NDA

Bolu Kick Boks kulübü Mavi Dalgalar 18 Haziran 2011 tarihinde ilimizde düzenlenecek İller Arası Kick Boks Müsabakalarına katılıyor.

 

Çalışmalarını 10 yıldır aralıksız sürdüren Mavi Dalgalar Kick Boks bu süre zarfında Bolu Kick Boks sporuna birçok hakem, başarılı sporcu kazandırdı. Ayrıca Kick Boks sporunun Bolu' da tanınması, sevilmesi adına birçok gösteri, reklam, konferans düzenlendi. Mavi Dalgalar Kick Boks takımı müsabakalara haftanın 4 günü yapılan yoğun antrenmanlarla hazırlanıyor. Müsabakaların yanı sıra bu ay kuşak sınavına da katılacak olan Kick Boksçularımızı yoğun bir tempo bekliyor.

Mavi Dalgalar Kick Boks antrenörü Sabri Damar ortalama 20 kişilik bir çalışma grubuyla faaliyetlerine devam ettiklerini amaçlarının Kick Boks adına gençlerimiz ve her yaş grubundan insanımızı spora kazandırmak olduğunu, bu doğrultuda çalıştıklarını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128