MEHMET ALTUN; “BOLU’NUN GELECEĞİ İLE İLGİLİ BASIN CAMİASI EN ÖNDE GELİR”

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET ALTUN’UN BUGÜN Kİ ZİYARETİ, FİİLİ OLARAK YAŞADIĞIM GERÇEK EVİMİZ DEDİĞİ BOLU GAZETECİLER CEMİYETİ OLDU. GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELEN ALTUN, CEMİYET BAŞKANI BÜLENT VELİOĞLU VE BASIN TARAFINDAN İLGİYLE KARŞILANDI.

 MEHMET ALTUN; “BOLU’NUN GELECEĞİ İLE İLGİLİ BASIN CAMİASI EN ÖNDE GELİR”

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET ALTUN, FİİLİ OLARAK YAŞADIĞIM GERÇEK EVİM SÖZLERİ İLE BASININ ÖNEMİNE DEĞİNİRKEN, BASINDA ÇALIŞAN ARKADAŞLARIN ÇOĞU VERMİŞ OLDUKLARI EMEKLE, GAYRETİN KARŞISINDA PARASAL OLARAK DURAN BİR KİTLE DEĞİL, DAHA ÇOK PARA DA OLSA GERÇEK TARAFI, BU İŞİ ÇOK SEVEREK GÖNÜLLÜLÜK YASASIYLA YAPTIKLARINDADIR ASIL BAŞARI DEDİ.

ALTUN,İLİN SİYASETÇİSİ İLİN BROKRATI,İLİN YÖNETİCİLERİ VEYA YÖNETİCİ ADAYLARIN O İLDE EN ETKİLİ GÖREV YAPACAKLARSA O İLİN BÜTÜN POTANSİYALLERİNİ İRDELEYEN DÜNÜNÜ BUGÜNÜNÜ İNCELEYEN,KAMUOYUNUN ÖNÜNE KOYAN ,BOLU’NUN GELECEĞİ İLE İLGİLİ DE ATILACAK İMZADA EN BAŞTA YOL GÖSTERİCİ OLAN KURUM VE KURULUŞLARIN BAŞINDA BASIN CAMİYASI GELİR,GAZETECİLER GELİR,TELEVİZYONCULAR GELİR DEDİ.

ALTUN,BOLU’NUN GELECEĞİ İLE İLGİLİ HEM ESKİ BİR TARIMCI HEMDE ESKİ BİR BÜROKRAT,BUGÜN DE BÖLGEDEN DÜNYA’YA BOLU’YU ENTEGRE  ETMEYE ÇALIŞAN BUNU YAPARKEN DE CİDDİ BEDELLER ÖDEYEN ,33 AYDIR ELİNİ BEDENİNİ,CANINI BU İŞİN ALTINA KOYAN FEDEKARLIK  GÖSTEREN BİR KARDEŞİNİZ VAR DEDİ.

BENİM YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR DİYEN ALTUN,TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YAPTIKLARIMLA ÖVÜNMÜYORUM,ORASI BİR KAMU KURUMUDUR AMA BUGÜN YÜRÜTMEKTE OLDUĞUMUZ ABANT TV,CİDDİ ANLAMDA BİREYSEL VE EKİPCE  VE YİNE BOLU’DA Kİ BASININ BERABER BİZE VERDİĞİ CANDAN GÖNÜLDEN GAYRET VE DESTEKLE OLAN ORTAK BİR BAŞARIDIR DEDİ.

BOLU GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI BÜLENT VELİOĞLU,EVİNİZE HOŞGELDİNİZ SÖZLERİ İLE BİZ ARTIK SİZİ BİR GAZETECİ OLARAK GÖRÜYORUZ ,ABANT TV’NİN SAHİBİSİNİZ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL İŞLER YAPTINIZ BASIN ADINA ,TELEVİZYONCULUK ADINA,BOLU’DA BİR ÇIĞIR AÇTINIZ ULUSAL BİR TELEVİZYON KAZANDIRDINIZ,BAŞARINIZDA SİYASET ARENASINDA TEKRARLAMANIZI DİLİYORUM SÖZLERİ İLE MEHMET ALTUN’UN BAŞARILARINDAN DOLAI MEMNUNİYET DUYDUĞUNU İFADE ETTİ.

VELİOĞLU SÖZLERİNE ŞÖYLE DEVAM ETTİ; GAZETECİLERİN VE BASININ SORUNLARINI MECLİSE TAŞIDIĞINIZDA BİZİM SIKINTILARIMIZI HERKESİN DUYMASINI SAĞLAMANIZI İSTİYORUZ.MESLEKTAŞLARIMIZINDA İSTEDİĞİ BUDUR.ÇALIŞMALARINIZI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ BİR GAZETECİ OLARAK DA BÜTÜN GAZETECİ ARKADAŞLARIM ADINA GURUR DUYDUĞUMUZU SÖYLEMEK İSTİYORUZ.HER YERDE BUNU DİLE GETİRİYORUZ SÖZLERİYLE BAŞARILAR DİLEDİ. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128