Menajer taraftardan özür diledi

Boluspor'da olay yaratan menajer, tepkiler üzerine taraftarlardan özür diledi. Ancak, twit'ler için güldüren bir açıklama yaptı.

 Menajer taraftardan özür diledi

Boluspor’un kendi sahasında Denizlispor’u 3-1 yendiği maçtan sonra, “Yönetim istifa diye bağıran taraftarı tespit edip başını ezeceksin” twit'i atan menajer Kemal Can Tekin, taraftarlardan özür diledi. Tekin'in özür metninde, "Benim ağzımdan söylenmiş gibi haber yapan gazeteci" sözü kendi twitter hesabını kimin kullandığı sorularını akıllara getirdi.

 

Denizlispor'u kendi evinde 3-1 yendiğimiz karşılaşmadan sonra Boluspor'a futbolcu getiren menajer Kemal Can Tekin, maçta 'yönetim istifa' diye bağıran taraftarları hedef alarak, "Hangi takım olursa olsun. Takım galipken yönetim istifa diyen taraftarı tespit edip başını ezeceksin. Emeğe ayıptır. Günahtır" twiti attı. Bu mesaj taraftarlardan büyük tepki geçince geri adım atan Tekin, özür metni yayınlayarak taraftarlardan özür diledi. Ancak Tekin'in özür metninde yer verdiği ifadeler kafaları karıştırdı.

 

Twit'leri hayaletler mi attı!

Tepkiler üzerine yayınladığı mesajda bu kez okları medyaya çeviren Kemal Can Tekin, kendi attığı twiti, "benim ağzımdan söylenmiş gibi" cümlelerle ifade ederek, ne demek istediğini anlatamadı. Tekin, mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

"Bugün Bolu yerel gazetelerinde çıkan, benim ağzımdan söylenmiş gibi haber yapan gazeteci arkadaşları önce Allah'a sonrada avukatım aracılı ile gerekli düzeltme yapılmaz ise şahsımı karalamaya yönelik yanlış haber olduğundan avukatım aracılığı ile Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerine ileteceğim. Farklı bir şekilde gönülden bağlı olduğum Büyük Boluspor taraftarından bir yanlışımız oldu ise özür dilerim. Kimse şunu unutmasın Boluspor'un başarılı olmasını en az bir Bolu'lu kadar sezon başında da belirttiğim gibi çok istiyorum!"

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2015, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER