Metin ve Küpçü’ye 14 numaralı forma

Geredespor Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Demirkol ile İsmail Çetin, Ankara’ya çıkarma yaparak T.B.M.M.’de Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ile AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’ye...

Metin ve Küpçü’ye 14 numaralı forma

Geredespor Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Demirkol ile İsmail Çetin, Ankara’ya çıkarma yaparak T.B.M.M.’de Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ile AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’ye sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler.

 

Bülent Demirkol ve İsmail Çetin, gerçekleşen ziyarette Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü adına hazırlanan 14 numaralı Geredespor formalarını Metin ve Küpçü’ye hediye etti. Geredespor Yönetim Kurulu Üyeleri’ne ziyaret ve anlamlı hediyelerinden ötürü teşekkür eden Bolu Milletvekili Küpçü, kalbinin ve gönlünün Geredespor’la olduğunu, takımın 3. Lig’e çıkarak bir tarih yazmasını gönülden dilediğini kaydetti. Yine Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin’de anlamlı hediyeden ötürü Demirkol ve Çetin’e teşekkürlerini ileterek, Gerede’nin damadı olarak Geredespor’a BAL Ligi’nde başarılar diledi. Metin, son olarak, Geredespor’un bu sezon istenilen başarıyı yakalayacağına inandığını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128