Milli Atletten Ertem’e Ziyaret

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi mezunu olan ve halen spor hayatına Bolu’da devam eden Milli Atlet Ramazan Özdemir Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem’i makamında ziyaret etti.

  Milli Atletten Ertem’e Ziyaret

HABER:S.Özge Yücel

21 Temmuz 2018 tarihinde yapılan Bulgaristan’ın Stara Zagora kentinde 18 ülkenin katılımıyla yapılan 71. Balkan Büyükler Atletizm Şampiyonası’nda 3000 Metre koşusunda 2 inci olarak ülkemize gümüş madalya kazandıran milli atlet Ramazan Özdemir yarışma dönüşü Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Ertem’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan milli atlet 07 -12 Ağustos tarihinde Almanya - Berlin'de yapılacak olan Avrupa Atletizm Şampiyonası’na ilimizin tesislerinde hazırlanacağından ve imkanların kendisine sunulmasından dolayı Şahin Ertem’e teşekkür etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada ise “Nazik ziyaretinden dolayı Milli Atletimiz Ramazan Özdemir’e teşekkür eder; 07 -12 Ağustos tarihinde Almanya - Berlin'de yapılacak olan Avrupa Atletizm  Şampiyonası’nda Ülkemize ve ilimize madalya ile dönmesiyle dileklerimizle başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129