Milli Egemenlik Ortaokulu şampiyon! 3-0

Voleybol yıldız kızlar il birinciliği okul müsabakaları dün gerçekleştirilen iki maçla son buldu. Turnuvanın favorisi Milli Egemenlik O.O şampiyon olurken Atatürk O.O ikinci Mudurnu Zafer Türk O.O üçüncü...

Milli Egemenlik Ortaokulu şampiyon! 3-0

Voleybol yıldız kızlar il birinciliği okul müsabakaları dün gerçekleştirilen iki maçla son buldu. Turnuvanın favorisi Milli Egemenlik O.O şampiyon olurken Atatürk O.O ikinci Mudurnu Zafer Türk O.O üçüncü oldu.

 

Günün ilk maçında Milli Egemenli O.O ile Mengen Gökçesu O.O karşı karşıya geldi. Turnuvanın bir numaralı favorisi olan Milli Egemenli O.O maça iyi başladı ve ilk teknik molaya 8-3 önde giren taraf oldu. Teknik moladan sonra da durum değişmedi ve zayıf rakibi karşısında giderek farkı açan Milli Egemenlik O.O ilk seti 25-11 kazanarak durumu 1-0’a getirdi. İkinci sette Milli Egemenli O.O biraz düşüş yaşasa da bu seti de 25-20 kazanarak durumu 2-0’a getirdi. Son sete rahat bir başlangıç yapan Milli Egemenli O.O zayıf rakibine bu sette sadece 10 sayı şansı tanıyarak 25-10 galip gelip şampiyonluğa uzanan takım oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124