Milli Güreşçiler, Paintball oynadılar

Bolu Aladağ'da kamp hazırlıklarına devam eden Grekoromen Güreş Milli Takımı, antrenmanların yorgunluğunu Paintball oynayarak attı.

 Milli Güreşçiler, Paintball oynadılar

Bolu Aladağ'da kamp hazırlıklarını sürdüren Grekoromen Güreş Milli Takımı, antrenmanların yorgunluğunu Paintball oynayarak attı. Grekoromen Güreş Milli Takımı 16-22 Eylül tarihlerinde Macaristan'in başkenti Budapeşte'de düzenlenecek Dünya Güreş Şampiyonası'nın hazırlıklarını Bolu Aladağ'daki kamp merkezinde sürdürüyor. Teknik direktör Hakkı Başar yönetiminde yapılan çalışmalar sabah kros, öğleden sonra ise minder çalışmalarıyla devam ediyor. Öte yandan antrenmanların yorgunluğunu milli güreşçiler, Paintball oynayarak atmaya çalıştı. Bugün gerçekleştirilen antrenman sonrası güreşçiler, paintball oynayarak renkli görüntüler oluşturdular. Güreşçiler ise paintball ile stres attıklarını ve şampiyonaya daha iyi hazırlandıklarını ifade ettiler.

Teknik rirektör Hakkı Başar yönetimindeki kampta Muttalip Yerlikaya, Serkan Özden, Bünyamin Emik ve Tekin Çağlar da antrenör olarak görev yapıyorlar. Mecnun Paşalı ve Suat Aksakal'ın da masör olarak görev yaptığı Grekoromen Güreş Milli Takımı'nın Bolu Aladağ'daki kampında bulunan sporcular ve kiloları ise şöyle:

55 kilo: Hammet Rüstem, Kürşat Kiraz, Fatih Üçüncü, Haşim Baykara, Harun Bozoğlu

60 kilo: Rahman Bilici, Mustafa Sağlam, Mevlüt Arık, Mahmut Görez, Emre Aslan

66 kilo: Atakan Yüksel, Refik Ayvazoğlu, Murat Irmak, Vasıf Arzumanov, Soner Sucu

74 kilo: Şeref Tüfenk, Emrah Kuş, Ramazan Şahin, Osman Köse, Mehmet Ali Küçükosman

84 kilo: Selçuk Çebi, Ahmet Yıldırım, Muhammed Sadık Keskin, Aslan Atem, Kansu İldem

96 kilo: Cenk İldem, Murat Akçay, Mahmut Alkan, Ahmet Taçyıldız, Metahan Başar

120 kilo: Emin Öztürk, Hakan Aydoğan, Rıza Kayaalp Ali Nail Aslan

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2013, 21:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124