Milli Hoca milli sporcu yetiştiriyor

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Antrenörlük görevini yapan ve aynı zamanda Tekwando Milli Takım Antrenörü olan Derviş Erdoğan Gençlik ve Spor Kulübü Tekwando sporcularını...

Milli Hoca milli sporcu yetiştiriyor

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Antrenörlük görevini yapan ve aynı zamanda Tekwando Milli Takım Antrenörü olan Derviş Erdoğan Gençlik ve Spor Kulübü Tekwando sporcularını milli takım sporcusu olarak yetiştirmeye devam ediyor.

 

Haftanın 6 günü aralıksız çalışmalarına 150’den fazla sporcuyla devam ettiklerini belirten Antrenör Erdoğan “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi spor kulübü olarak yaş gruplarına göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Her antrenmanda değişik teknikleri göstererek öğreten Antrenör Erdoğan, spor sevgisini de sporcu çocuklara aşılamaya çalışıyor. Haftanın 6 günü okul saatlerine ve yaş gruplarına göre Gençlik Merkezi spor kulübü sporcuları olarak çalışmaların Kapalı spor salonunda sürdürmeye devam ediyor. Geniş bir sporcu sayısına sahip kulüpte sporcularla tek tek ilgilenen Antrenör Erdoğan, geleceğin sporcuları içersinde milli olabilecek kapasitede spora gönül vermiş oyuncularımız bulunmakta diye söyledi. Antrenör Erdoğan “Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’in yapmış olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128