Milli takıma iki Boluspor’lu!

Boluspor alt yapı takımından 2 oyuncu milli takıma çağrıldı. U-15 takımımızda forma giyen Rasim Yılmazdemir'in talebeleri Furkan Narin ve Yasin Bayri 27 Nisan-03 Mayıs 2012 tarihleri arasında Kazakistan'da ki turnuvaya katılacaklar....

Milli takıma iki Boluspor’lu!

Boluspor alt yapı takımından 2 oyuncu milli takıma çağrıldı. U-15 takımımızda forma giyen Rasim Yılmazdemir'in talebeleri Furkan Narin ve Yasin Bayri 27 Nisan-03 Mayıs 2012 tarihleri arasında Kazakistan'da ki turnuvaya katılacaklar.

 

18 takımlı Süper Lig ve 18 takımlı Bank Asya ligi alt yapılarından oyuncu alındığı U-15 milli takımına Boluspor iki oyuncu vererek önemli bir başarıya imza attı.  Köşe yazarımız Fuat Bayramoğlu’na açıklamalarda bulunan Boluspor alt yapı koordinatörü Osman Nuri Işılar, “Boluspor U-15 takımımızdan Furkan Narin ve Yasin Bayri’nin milli takıma seçilmesine Boluspor ve Bolu adına çok sevinçliyiz. Bu oyuncularla bire bir ilgilenen Rasim Yılmazdemir hocama çok teşekkür ediyorum. Bu başarı sonuçta bütün Boluspor alt yapısına daha doğrusu Bolu ilimize mâl olmuştur.” dedi. 

Genç oyuncularımız 'Bolumuzdan milli takımımıza oyuncu seçilebiliyor' diyerek daha iyi motive olmaları gerektiğini belirten Işılar “Alt yapımızda çok ciddi çalışmalar sürdürülmektedir. Sonuçta bu başarıdan dolayı Boluspor kulüp başkanı Sayın Necip Çarıkçı’ ya ve Boluspor yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz. Onlar bizlere ve oyuncularımıza çok iyi bir çalışma ortamları hazırladılar, bizlerde akılcı ve çok çalışarak bu başarıyı Bolu’ya sunduk.  Bu iki oyuncumuz 23 Nisan 2012 Pazartesi günü saat 12.00'de, TFF Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi Tesisleri'nde olacaklar. U15 Milli Takımımızın, 27 Nisan-03 Mayıs 2012 tarihleri arasında Kazakistan'da  “Kazakistan Başkanlık Kupası” maçlarına katılacaklar.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128