Mimar İ.BA. Lisesi’nden rakibine 5’lik tarife! 5-0

Okul Sporları Futbol Genç Erkekler müsabakaları tüm hızıyla devam ediyor. Dün oynanan Mimar İ.B Mesleki ve Tek. And. Lisesi- Emine Mehmet Baysal And. Lisesi müsabakasında sahadan 5-0 Mimar İ.B Mesleki ve Tek. And. Lisesi galip ayrıldı.

 Mimar İ.BA. Lisesi’nden rakibine 5’lik tarife! 5-0

Haber: Hamza TÜRDÜ

Genç Erkekler Futbol müsabakaları Karaçayır Spor Kompleksinde dün oynanan maçlarla devam etti. Günün ikinci maçında Mimar İ.B Mesleki ve Tek. And. Lisesi- Emine Mehmet Baysal And. Lisesi karşı karşıya geldi. Boluspor alt yapısında forma giyen oyunculardan kurulu Mimar İ.B Mesleki ve Tek. And. Lisesi rakibini ilk yarıda ve ikinci yarıda bulduğu gollerle 5-0 mağlup etti. Maça her iki takımda kontrollü başlasa da Mimar İ.B Mesleki ve Tek. And. Lisesi ayağa yaptığı paslarla rakibini yorarken defansın ardında atılan toplarla etkili oldu. Karşılaşmanın ilk yarısı Mimar İ.B Mesleki ve Tek. And. Lisesi’nin 4-0’lık üstünlüğü ile sonuçlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına daha istekli başlayan taraf Emine Mehmet Baysal And. Lisesi oldu. Rakibiyle bire bir oynayan ve ilk yarıdaki yaptığı hataları yapmadan aradaki farkı kapatmaya çalışan Emine Mehmet Baysal And. Lisesi girdiği pozisyonları gole çeviremeyince Mimar İ.B Mesleki ve Tek. And. Lisesi maçın 75.dakikasında bulduğu golle aradaki farkı 5’e çıkartı ve bu golden sonra karşılaşmada başka gol olmayınca Mimar İ.B Mesleki ve Tek. And. Lisesi sahadan 5-0 galip ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2014, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128