Minik sporcular ayak bilardosu maçı yaptı

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Bolu Spor Okulları organizasyonu bu yıl ilk defa düzenlenen ayak bilardosu futbol turnuvası büyük keyif verdi. Sport Cafe’de düzenlenen ayak bilardosu turnuvasında minik sporcuları aileler ve Bolu Beşiktaşlılar Taraftar Grubu üyeleri yalnız bırakmadı.

 Minik sporcular ayak bilardosu maçı yaptı

Haber: Spor Merkezi

Hafta sonu Sport Cafe’de düzenlenen ayak bilardosu futbol turnuvasında minik sporcular ve aileleri oldukça neşeli anlar yaşadılar. 2004-2005-2006-2007-2008 yılında doğmuş sporcuların katılımıyla düzenlenen ayak bilardosu turnuvası, artık bilardonun sadece ıstaka ve küçük bilardo toplarıyla değil, futbol toplarıyla da oynandığının en güzel kanıtı olarak yansıdı. Sentetik çim yüzeyli dev bilardo masalarında oynanan oyunda 2’şer kişilik 2 takım birbirlerini mağlup etmeye çalışıyor. Her oyuncunun tek vuruş hakkı bulunan oyunda en fazla topu delikten içeriye sokan takım maçı kazanmış sayılıyor.

BEŞİKTAŞLILAR YALNIZ BIRAKMADI

Cumartesi günü akşam saatlerine kadar turnuvayı Bolu Beşiktaşlılar Taraftar Grubu üyeleri de takip etti. Yavru kartalları mücadelelerinden dolayı kutlayan Beşiktaş Kongre Üyesi Mustafa İşcan, “Yavru kartallarımız ve diğer takımlarda oynayan kardeşlerimizle renkli bir gün yaşadık. Bu ve benzeri etkinliklerin ilimizde artmasını diliyor ve her zaman sportif ve sosyal projelere destek vereceğimizi bildiriyoruz. Kardeşlerimizi de tebrik ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128