Minik yarenden sürpriz

Bu hafta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Boluspor’un, dün yaptığı antrenmanda, Bolulu bazı esnaf, iş adamları ve taraftarların, kırmızı beyazlılar için hazırlamış olduğu bir tepsi baklava,...

Minik yarenden sürpriz

Bu hafta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Boluspor’un, dün yaptığı antrenmanda, Bolulu bazı esnaf, iş adamları ve taraftarların, kırmızı beyazlılar için hazırlamış olduğu bir tepsi baklava, minik bir Boluspor taraftarı tarafından futbolculara takdim edildi.

 

Boluspor, geçtiğimiz hafta Akhisar Belediyespor deplasmanında aldığı beraberliğin ardından, bu hafta oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürdüğü dünkü antrenmanda, kırmızı beyazlıların minik bir ziyaretçisi vardı.

Bolulu bazı esnaf, iş adamları ve taraftarlarından oluşan bir heyetin yaptırmış olduğu baklavayı babası ile birlikte getiren minik yaren, antrenman öncesi baklavayı futbolculara verdi. Minik yarenin babası ise, herhangi bir taraftar grubuna mensup olmadıklarını belirterek, Boluspor’u Süper Lig’e giden yolda her zaman destekleyeceklerini ve Boluspor’u seneye Süper Lig’de görmek istediklerini söylerken, kırmızı beyazlıların kalan maçlarında ise futbolculara başarılar diledi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128