Mudurnuspor darbe yedi! 6-0

Bu sene 8.si düzenlenen Fevzi Duru Veteranlar Turnuvasının A Grubunun 3.haftasında diğer maçlarda olduğu gibi yine oldukça çekişmeli karşılaşmalar oynandı. İlk iki maçta galip gelen Arçelik 3. karşılaşmasında rakibi Mudurnuspor’u 6-0 yenerek 9 puana ulaştı ve grup liderliğini korudu.

 Mudurnuspor darbe yedi! 6-0

Fevzi Duru anısına düzenlenen Veteranlar Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. A grubunun 3.haftadasın da Göynük-Rex Sig. Maliye, Cengizay İnşaat-K.Ç.İnşaat, Bolu Sigorta-Daylan Petrol, Mudurnu-Arçelik, Öz Yapı Mimarlık-Arba Kimya ve E.M.L-BESK takımları karşı karşıya geldi. İlk karşılaşmada Mudurnuspor ile Arçelik karşı karşıya geldi. Rakibi Arçelik karşısında adeta tel, tel dökülen Mudurnuspor sahadan 6-0 mağlup ayrıldı.

ARBA 3 PUANI KAPTIRDI

Günün diğer karşılaşmalarında puan cetvelinde 6 puanla ikinci sırada bulunan Gerede Arba Kimya tek galibiyeti bulunan Öz Yapı Mimarlık takımına 2-1 yenilerek, rakibine 3 puanı kaptırdı. İlk maçında Bolu Sigorta takımına 7-2 yenilen, ikinci maçında Dalyan Petrole 2-1 yenen Öz Yapı Mimarlık 3. maçında Gerede Arba Kimya takımı ile mücadele etti. Bu karşılaşmada rakibine karşı üstün oynayarak maçı 2-1 kazanmasını bildi.

1 PUANA RAZI OLDULAR

Diğer bir karşılaşmasında Bolu Sigorta ile Daylan Petrol takımları karşı karşıya geldi. Bu mücadelede kazanan olmazken maç 1-1’lik beraberlikle sona erdi. İki takımda birer puanı hanelerine yazdırdı.

K.Ç. İNŞAAT AFFETMEDİ

Cengiz Ay İnşaat rakibi K.Ç.İnşaat ile 3. maçında bir araya gelirken maç sonunda sevinen K.Ç. İnşaat oldu. Yumrukların ve tekmelerin konuştuğu karşılaşmada K.Ç. İnşaat rakibi Cengiz Ay İnşaat’ı 2-1 yenerek yoluna devam etti.

EML DÖRTLEDİ

Günün son karşılaşmasında EML takımı ile BESK takımları bir araya geldi. Gecenin son mücadelesinde EML, BESK’i 4-0 yenerek 3 puanı kazanan takım oldu.

 

A Grubu 3. Hafta sonuçları:

Göynük-Rex Sig.Maliye: 0-3 (Hükmen)  

Cengizay İnşaat-K.Ç.İnşaat: 1-2

Bolu Sigorta-Daylan Petrol: 1-1

Mudurnu-Arçelik: 0-6   

Öz Yapı Mimarlık-Arba Kimya: 2-1 

E.M.L-BESK: 4-0

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2013, 12:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
abdullah ünal
abdullah ünal - 7 yıl Önce

sayın editör kç inşaat 2 cengizay inşaat 1 arçelik 6 mudurnu 0

METİN ÇAMLIBEL
METİN ÇAMLIBEL - 7 yıl Önce

lütfen yanliş haber verdiğinizde,doğru haber size bildirildiğinde haberinizi düzeltin. k.ç inşaat-2 cengizay-1


EDİTÖR: İlginize teşekkür ederiz.. Düzelttik teşekkürler..

SIRADAKİ HABER