Mudurnuspor’dan ASKF’ye ziyareti

Bolu Amatör Kümesinde şampiyon olan Mudurnuspor, Geredespor ile baraj maçında karşılaşarak il şampiyonu olduktan sonra ziyaretlere başladı. İlk olarak Beden Terbiyesi Müdürü Suat Çelen’i makamında ziyaret eden Mudurnu ekibi, sonrasında ASKF’ye ziyarette bulundu.

 Mudurnuspor’dan ASKF’ye ziyareti

Ziyarete Mudurnuspor Başkanı Metin Soygür, Yönetici Ümit Ayata, Takımın Hocası İrfan Ulusan ve futbolcu Erhan Yalçın katıldılar. ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Başkan Yardımcısı Cemalettin Metin ve Üye Erhan Beykoz’un karşıladığı Mudurnulu yöneticilerle sıcak konuşmalar yaptılar. Başkan Soygür “Çalışmalara başladık. Önceleri korkuyordum ama aldığım destek sözlerinden sonra çok rahatım. Sezon içinde bütün amatör takımlara verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Hocamız ve futbolcularımızla devam etmeyi, hocanın vereceği rapor doğrultusunda da takviye yapmayı istiyoruz. Amacımız Boluspor’un Bal takımı olmaktır. Yeni yönetimle ve Bolu’da ki spor adamlarıyla hocam önderliğinde görüşüp iyi bir takım olarak lige hazırlanmak istiyoruz” dedi.

Mudurnuspor Teknik adamı İrfan Ulusan’da “Amacım Boluspor’a alt yapı gibi çalışmak. İstediğim Bal Liginde uzun yıllar kalmak. 15-16 yaşında gelecek vadeden gençleri oynatıp Türk Futboluna kazandırmak olacaktır” dedi.

ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen açıklamasında “Ziyaretinizden dolayı yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Gerede’ye ve diğer amatör takımlarımıza nasıl destek veriyorsak, size de aynı desteği vereceğiz. Elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Şampiyonluğunu Bolu’ya hayırlı olsun” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2013, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128