Murat Canbaş anıldı

İlimizden yetişen elim bir trafik kazası sonrasında kaybettiğimiz Milli Jimnastikçimiz Murat Canbaş ölümünün 18.yıldönümünde dün Şehitler Mezarlığı’nda düzenlenen törenle anıldı.   1975...

Murat Canbaş anıldı

İlimizden yetişen elim bir trafik kazası sonrasında kaybettiğimiz Milli Jimnastikçimiz Murat Canbaş ölümünün 18.yıldönümünde dün Şehitler Mezarlığı’nda düzenlenen törenle anıldı.

 

1975 senesinde Bolu'da doğan, 1984 yılında Türkiye Şampiyonluğu'nu elde ederek, 19 yaşında elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz, ilimizden yetişen Milli jimnastikçi Murat Canbaş için 6 Mayıs 2012 Pazar günü Saat 12:00'de Şehitlik Mezarlığı'nda anma töreni düzenlendi. Saat 12.00’deki anma töreninin başlamasına yaklaşık 5.dakika kala yağan yağmur sonrasında, program Şehitler Mezarlığı’nda bulunan şadırvanın altında gerçekleştirildi. Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’in de hazır bulunduğu anma törenine katılan minik jimnastikçiler de yağan yağmurdan nasibini aldılar. Yağmur tören sonuna kadar etkili olurken, Milli Jimnastikçi hep bir ağızdan okunan dualarla bir kez daha anıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128