NARVEN’İN İSTANBUL OFİSİ AÇILDI

Bolu’da toplamda 450.000 m² alana inşa edilen, NARVEN’nin İstanbul Avrupa Yakası Ofisi açılışına spor dünyasında birçok tanıdık yüz katıldı. Boluspor efsane başkanlarından Necip Çarıkçı, o dönemlerin eski yöneticilerinden ve her zaman Boluspor'un en büyük destekçisi Erpiliç'in sahibi Mustafa Ericek'in de ortak olduğu NARVEN'İN İstanbul Avrupa Yakası ofisi'nin açılışı geçtiğimiz gün yapıldı.

NARVEN’İN İSTANBUL OFİSİ AÇILDI

Haber: Spor Merkezi

NARVEN’nin İstanbul Avrupa Yakası Ofisi açılışına spor dünyasında bir çok tanıdık yüz katıldı. Açılışı organize eden NARVEN'in İstanbul bölge müdürü ve Boluspor'un en başarılı yöneticilerinden eski Teknik As Başkan Recep Aydoğanlı'nın davetli listesi oldukça dikkat çekti. Açılışa spor dünyasının önemli isimlerinden Ali Gültiken, Fatih Akyel, Tanju Çolak, gazeteci yorumcu Tunç Kayacı gibi isimlerde katılarak muhteşem açılış gerçekleşti. Bolu'da Turizm'in amiral gemisi NARVEN ülke çapındaki ününe bu açılışa adeta damga vurdu.

Bizde Bolu Olay Gazetesi ailesi olarak Boluspor'a hizmetleri geçmiş eski başkanımıza ve yöneticilerimize NARVEN ile birlikte hayırlı kazançlar ve başarılar diliyoruz.


Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER