Necip Çarıkçı “Bunun Hesabını Sorarım”

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı son zamanların en sert açıklamasını yaptı. Antrenman sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlan Necip Çarıkçı, Aydın Çetin transferinde menfaat sağladığı yönündeki...

Necip Çarıkçı “Bunun Hesabını Sorarım”

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı son zamanların en sert açıklamasını yaptı. Antrenman sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlan Necip Çarıkçı, Aydın Çetin transferinde menfaat sağladığı yönündeki iddialara, “Bolu’da kimse bana Boluspor’u kullandı iş yaptı menfaat sağladı diyemez. Diyen biri varsa da alnını karışlarım. Bu haber yalandır ve yapanları da Allah’a havale ediyorum” dedi.

 

Necip Çarıkçı’nın Aydın Çetin’in babasına TIR sattığı ve daha sonra transfer gerçekleştiği yönünde dedikodular olduğu ve bu söylentilere cevap vermesi gerektiğini ifade ettiği yazıya Boluspor Başkanı çok sert tepki gösterdi.

“Bunun Hesabını Gazeteciden Sorarım”

İlk kez kendi ağzından konuyla ilgili konuşan Çarıkçı, “Yapılan bu haber tamamen asılsızdır. Aydın Çetin olayıyla ilgili ne araba sattım, ne araba verdim, ne de parça sattım. Ne babasını tanırım. Bugüne kadar Aydın Çetin’in ailesinden bir fertle ticari işim olmamıştır. Herkes tıklanma rekoru kırmak için yalan haber yapıyor. Amaçları böyle haberler yaparak gazete tirajlarını arttırmak. Bu haberler futbolcumuzun da kafasını yoruyor. Üzülüyor ve futbolunu etkiliyor. Ortada yalan bir haber var. Sonuçta bundan Boluspor Kulübü zarar görüyor. Ama zamanı geldiğinde kulüp zarar görürse bende bunun hesabını bu haberi yapan basın mensuplarından sorarım. Bunu açık ve net söyleyeyim” diye konuştu.

“Babasını Tanımam”

“Benim futbolcum verimsiz hale düşerse bunun vebalini de yanlış haber yapan yalan söyleyen gazeteci çeker. Varsa böyle bir şey çıksın söylesinler. Bir daha söylüyorum. Ne Aydın’ın babasını tanırım ne de babasının ne iş yaptığını bilirim. Bu haberi yapan ve benden haber bekleyen gazetecilere de duyurulur. Çünkü bu haberi yapanlar benden haber bekliyor. Benim için önemli olan Boluspor menfaatidir. Ne kendi işim ne de başkasının işi beni ilgilendirmez.

Bolu’da kimse bana Boluspor’u kullandı iş yaptı menfaat sağladı diyemez. Diyen biri varsa da alnını karışlarım. Bu haberi yapanları da Allah’a havale ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128