Nerde şimdi bu çocuklar?

Bu sene ilk kez uygulanan Passolig nedeniyle 7 yıldır başarıyla yapılan ve Türkiye’de çok fazla örneği bulunmayan “Boluspor Çocuk Tribünü” Passolig nedeniyle Manisaspor maçında adeta sessizliğe büründü.

 Nerde şimdi bu çocuklar?

Haber: Hamza TÜRDÜ

Boluspor Taraftarları tarafından 7 yıldır başarıyla yapılan ve Türkiye’de çok fazla örneği bulunmayan “Boluspor Çocuk Tribünü” 2014-2015 sezonunda uygulamaya geçen Passolig nedeniyle Manisaspor maçını yaklaşık 10 çocuk seyirci izleyebildi. Manisaspor maçında geçtiğimiz sezonlarda 1 TL’den satılan çocuk biletiyle yaklaşık 1000-1500 çocuk seyircinin Boluspor maçlarını izlediği “Boluspor Çocuk Tribünü”ndeki sessizlik adeta yürekleri dağladı.

Bu sezon uygulamaya geçen Passolig nedeniyle “Boluspor Çocuk Tribününe” giriş biletlerin 5 TL’den satıldığından ve Passolig nedeniyle çocukların maçlara gelmediği belirtildi.

PASSOLİG ÇOCUK TRİBÜNÜNÜ BİTİRMİŞTİR

Bolusporlu taraftarlar sosyal medya aracılığıyla bazı kesimlere mesaj gönderirken, Passolig “Boluspor Çocuk tribününü bitirmiştir. O tribün Boluspor’un gururu idi. Tekrar hayata geçirilmeli ve yönetimin acilen buna çözüm bulması gerekir. Yetkililere kocaman bir bravo” diyerek tepkilerini gösterdiler. 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2014, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER