Nice Mutlu Yıllara Koca Reis!

Cumartesi günü oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıkları dün başlarken, Boluspor'un tecrübeli futbolcusu Veysel Cihan’a antrenman öncesi sürpriz doğum günü partisi...

Nice Mutlu Yıllara Koca Reis!

Cumartesi günü oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıkları dün başlarken, Boluspor'un tecrübeli futbolcusu Veysel Cihan’a antrenman öncesi sürpriz doğum günü partisi yapıldı. Tecrübeli oyuncu Akhisar Belediyespor maçının olduğu günü 04 Şubat'ta 36. yaşına girmişti.

 

Veysel Cihan, 36’ncı yaş gününü takım arkadaşlarıyla birlikte kutladı. Antrenman öncesi takım arkadaşları tarafından organize edilen sürpriz doğum günü partisi karşısında şaşıran 'Koca Reis' takım arkadaşlarına ve teknik heyete teşekkür etti. ‘İyi ki doğdun koca reis’ yazılı yaş pastanın üzerindeki mumları üfleyen tecrübeli futbolcu Veysel, daha sonra teknik heyet ve takım arkadaşlarının tebriklerini kabul etti. 36 yaşına giren Veysel Cihan daha sonra Emre Toraman’ın elinden pasta yedi.

Takım arkadaşları daha sonra Koca Reis’ten cumartesi günü oynanacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında gol atmasını istediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128