Nice Mutlu Yıllara Vedat Budak!

Genç oyuncu Vedat 21 dedi. 10.10.1991 Diyarbakır Doğumlu olan Vedat Budak yeni yaşıyla doğum yeri olan Diyarbakır plakasını da yakalamış oldu. Boluspor futbol takımı teknik menajeri Kazım Kırcı ve futbolcuların organize ettiği sürpriz...

Nice Mutlu Yıllara Vedat Budak!

Genç oyuncu Vedat 21 dedi. 10.10.1991 Diyarbakır Doğumlu olan Vedat Budak yeni yaşıyla doğum yeri olan Diyarbakır plakasını da yakalamış oldu. Boluspor futbol takımı teknik menajeri Kazım Kırcı ve futbolcuların organize ettiği sürpriz doğum günü parti sonrası şaşkınlığını gizleyemeyen genç oyuncu Vedat “Herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Boluspor’un genç futbolcusu Vedat Budak’ın doğum günü antrenman sonunda kutlandı. Teknik heyet Göztepe maçı hazırlıklarına devam ederken genç futbolcunun doğum gününü de unutmadı. Antrenman sonunda arkadaşlarının hazırladığı sürpriz doğum günü partisi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen genç oyuncu Vedat “Herkese teşekkür ederim. Beni bugün çok mutlu ettiniz” dedi. Daha öncede doğum günü olup da izin günlerine gelen doğum günlerini de aynı anda kutlayan kırmızı-beyazlı oyuncular diğer arkadaşlarımız kusura bakmasın bugün Vedat’ın doğum günüyle birlik de kutladık. Onlarında gönüllerini almış olduk dediler. Genç oyuncu Vedat Budak ile birlik de Orhan Ak, Eser, Ümit, Genç oyuncu Tunahan, Burak’ında doğum günleri de kutlanmış oldu.     

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128