Nice Mutlu Yıllara Yaşar Yağdı!

Boluspor'da 6 yıldan bu yana görev yapan ve ekibimizin kasası konumundaki kulüp genel müdürü Yaşar Yağdı 53'üncü yaşına girdi. Yağdı'ya kulüp çalışanları sürpriz doğum günü pastası...

Nice Mutlu Yıllara Yaşar Yağdı!

Boluspor'da 6 yıldan bu yana görev yapan ve ekibimizin kasası konumundaki kulüp genel müdürü Yaşar Yağdı 53'üncü yaşına girdi. Yağdı'ya kulüp çalışanları sürpriz doğum günü pastası hazırlarken, başkan Necip Çarıkçı'da Yağdı'yı bu özel gününde yalnız bırakmadı.

 

Kırmızı-beyazlı ekibin kirli çıkısı konumunda olan ve zamanı geldiğinde 1 liranın hatta bir çayın hesabını yapan Yağdı, yeni yaşına kesilen sürpriz pasta ile girdi. Başkan Çarıkçı ve bazı yöneticilerinde hazır bulunduğu mini törende Yağdı yapılan sürprizle mutlu olurken, Yağdı, "Pasta'yı kaça aldınız?" diyerek kendisi için bile alınan pastanın hesabını sordu. 

Bolu Olay Gazetesi olarak müdürümüz Yaşar Yağdı'nın yeni yaşını kutlar, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Öte yandan kulüp resmi sitesinden konu ile ilgili yapılan haber şöyle;

Yaklaşık 6 seneden beri Boluspor Kulübünde Genel Müdür olarak çalışan Yaşar YAĞDI’ya bugün kulüp çalışanları bir sürpriz doğum günü düzenlediler.

53 yaşına giren Yaşar YAĞDI'nın,

Geleceğini oluşturacak her yeni gününün…

Bir önceki günden daha güzel…

İsteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını ve Tüm sevdikleri ile beraber, daha güzel şartlarda, daha nice mutlu senelere ermesini diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128