Ocean Wellness Fitness Bolu’da

Ocean Wellnes Clup&Spa Kurban Bayramı sonrasında Bolu’da açacağı 2 bin 6 yüz metrekarelik dev şubesiyle sporseverlerle buluşacak.   My Dream City AVM’de açılacak olan Ocean Wellness Clup&Spa büyüleyici...

Ocean Wellness Fitness Bolu’da

Ocean Wellnes Clup&Spa Kurban Bayramı sonrasında Bolu’da açacağı 2 bin 6 yüz metrekarelik dev şubesiyle sporseverlerle buluşacak.

 

My Dream City AVM’de açılacak olan Ocean Wellness Clup&Spa büyüleyici atmosferi ile Bolu halkına spor yapmanın keyfini sunmayı planlıyor. Sporseverler spor eğitmenleri eşliğinde fitness merkezinde, spor yaparak formda kalmanın mutluluğunu yaşayacak. Açılışına çok kısa bir süre olan spor merkezinde yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, sprining, kinesis, body workout, step-aerobik, pilates ve çocuk oyun alanları bulunacak. Ocean Wellness Clup’ta masaj, cilt bakımı, buhar odası, kar çeşmesi ve sauna gibi hizmetler de müşterilere sunulacak. My Dream City içinde yer alacak Ocean Wellnes Clup&Spa “Hayatın yorgunluğunu bizimle atın” sloganı altında huzur ve dinginliği, sağlıklı ve dinç bir yaşantıyla sentezleyerek hissettirmeyi amaç ediniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128