Oğuz Çetin hata istemiyor!

Boluspor, Pazartesi günü deplasmanda oynayacağı Bucaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmanda A2 takımıyla Kütahya’ya giden Orhun ve Beycan katılmazken, U19...

Oğuz Çetin hata istemiyor!

Boluspor, Pazartesi günü deplasmanda oynayacağı Bucaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenmanda A2 takımıyla Kütahya’ya giden Orhun ve Beycan katılmazken, U19 Milli takım kampında bulunan Emre Kılınç yer almadı.

 

Pazartesi akşamı Buca spor’la karşı karşıya gelecek olan kırmızı-beyazlı temsilcimiz, bu maçın hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncularla kısa bir toplantı yapan tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin, oyuncularına Bucaspor maçının önemini anlattığı öğrenildi.

Hata istemiyor

Antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra istasyon çalışması yaptı. Antrenmanın diğer bölümünde ise taktiksel çift kale maç yapan kırmızı-beyazlı oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlendi. Taktiksel çift kale maçta oyuncularını sık, sık uyaran tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin, Ankaragücü maçındaki hatalarını Bucaspor maçında yapmamaları gerektiğini söyledi. Kırmızı-beyazlılar, antrenmanı soğuma hareketleriyle tamamlarken, bugün yapacakları çalışmayla Bucaspor maçı hazırlıklarını sürdürecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128