Oğuz Çetin istifa etti

Boluspor teknik direktörü Oğuz Çetin son oynanan Ankaragücü maçı sonrası yaptığı basın açıklamasında istifa ettiğini açıkladı. Oğuz Çetin istifa ederken, ekibimiz Boluspor’da play-off şansını kaybetti.

 Oğuz Çetin istifa etti

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlamasına rağmen, son haftalarda iç sahada ve dış sahada aldığı mağlubiyetlerle ilk önce ilk iki şansı daha sonrada ilk 6 şansını kaybeden Boluspor teknik direktörü Oğuz Çetin, dün akşam oynadığımız Ankaragücü maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında istifa ettiğini açıkladı. 1-0’lık Ankaragücü mağlubiyeti sonrası basın toplantısında düzenleyen teknik direktör Oğuz Çetin, kameralar karşısında istifa ettiği açıkladı. Boluspor ilk altı şansını kaybettikten sonra istifa ettiğini açıklayan Oğuz Çetin’in bu kararı kamuoyunda büyük tepki topladı.  

HEDEFTEN UZAKLAŞTIK

Boluspor Teknik Direktörü Oğuz Çetin, Ankaragücü maçının play-off'a katılabilmek için olmazsa olmaz bir karşılaşma olduğunu vurgulayarak, hedeflerinden uzaklaştıklarını söyledi. Sahadan 3 puanla ayrılmanın planlarını yaptıklarını ve bu anlayışla sahaya çıktıklarını ifade eden Çetin, “Ankaragücü'ne karşı oynamak kolay değil. Koşan, mücadele eden ve oyunu bırakmayan yapıda bir takım. Tecrübeli oyuncularla bu maçın üstesinden gelmemiz gerekiyordu. Rakibin 10 kişi kalmasıyla beraberliğe razı olmayacağımız maçtan yenik ayrılmak çok üzücü. Bugün itibariyle ortaya koyduğumuz hedeften uzaklaştık. Umudum, Boluspor'un gelecek senelerde çok daha bilinçli şekilde yapılanıp böyle zorlu bir ligde uzun yıllardır özlediği Süper Lig hedefine ulaşmasıdır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2016, 14:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa  akaydin
mustafa akaydin - 7 yıl Önce

takımı nerdeyse kümeye yollayaçaktın yazık hocalığı bırak gençleri kazanalım senenin hesaplnı şimdiden yapmak lazım gençleri 3 maç oynatmalıyız.

Remzi KIRICI
Remzi KIRICI - 7 yıl Önce

BOLUSPOR TAKIMI, BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİYETİNDEN KURTARILMALIDIR.
ÇARIKÇI, SEMERCİOĞLU, ABAT VB. HEPSİNİ SEÇTİREN BELEDİYE BAŞKANI. PARMAĞI İLE İŞARET ETTİĞİ KİŞİLER BOLUSPOR BAŞKANI OLUYOR.
TARAFTAR TEK ÇATI ALTINDA BİRLEŞMELİ, SESİNİ DUYURMALI. BOLUSPOR TAKIMI; BAZI YÖNETİCİ VE BASIN MENSUBUNA MENFAAT KAPISI OLDU. KORKAK, MENFAATÇI BASIN GERÇEKLERİ ZAMANINDA YAZAMADI

SIRADAKİ HABER