Okul maçları izlemeye değer

İlköğretim Okulları arası İl Şampiyonluğu için düzenlenen Basketbol Yıldız erkekler müsabakaları 17 Temmuz spor salonunda devam ediyor. Heyecanlı ve izlemeye değer maçlarda basketbola gönül vermiş ilköğretim...

Okul maçları izlemeye değer

İlköğretim Okulları arası İl Şampiyonluğu için düzenlenen Basketbol Yıldız erkekler müsabakaları 17 Temmuz spor salonunda devam ediyor. Heyecanlı ve izlemeye değer maçlarda basketbola gönül vermiş ilköğretim basketbol takımlarının maçları izlemeye değer.

 

Mehmet Akif İlköğretim Okulu, 50. Yıl ilköğretim Okulu, Özel Melih İlköğretim Okulu, Sakarya İlköğretim Okulu, Gazipaşa İlköğretim Okulu arasında grup maçları devam ederken heyecanda tüm hızıyla sürüyor. 17 Temmuz spor salonunda Özel Melih İlköğretim Okulu ile Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulu ile oynanılan basketbol maçında sahadan Özel Melih İlköğretim Okulu 60-28’lik skorla ayrılan taraf oldu. Her iki takımın mücadelesi izlemeye değerdi. İzlemeye değer müsabakaların oluştuğu salonda tüm takım oyuncuları antrenörlerinin taktiği neticesinde İl şampiyonu alabilmek için mücadelelerini sürdürmeye devam ediyor. Oynanılan Yıldız takımlar mücadelesinde etkin oyunculara sahip Özel Melih İlköğretim Okulu oyuncuları maçın başından itibaren pota altı mücadelesinde attığı her sayıyı kazanmaya çalıştı. Karşılıklı geçen ataklarda Mehmet Akif Ersoy takım oyuncularının potaya attıkları topları çember içinden girmeyince sayı kaçırdılar. İlk ve iki periyotta da maçı önde tamamlayan Özel Melih takımı ikinci periyotun üçüncü ve dördüncü periyotlarında da farkı daha da yükselttiler. Maçın sonunda ise 60-28 lik sonuçla Özel Melih İlköğretim Okulu galibiyetle sahadan ayrılmış oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128