Okul sporları başvuruları başladı

Milli Eğitim Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı ilk ve ortaöğretim kurumları okul spor faaliyetlerine katılmak için başvurular başladı.

Okul sporları başvuruları başladı

HABER: S. Özge Yücel

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz, Bolu ili ve ilçelerinde 2015-2016 eğitim öğretim yılında 105 okulun, toplam 5200 sporcu ve 471 müsabaka ile katıldığı okul sporları faaliyetlerine bu sene katılımı daha da arttırarak devam etmeyi hedeflemektedir.

Okullar, 9 Kasım 2016 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar, www.okulsportal.gsb.gov.tr adresinde yer alan okul sporları bilgi yönetim sistemine giriş yaparak, okul modülü üzerinde yer alan spor dalı katılım işlemleri sayfasından başvurularını yapabilecekler.
Başta Milli Eğitim Bakanımıza ve İl Milli Eğitim Müdürümüze desteklerinden dolayı teşekkür eder; müdürlük çalışanlarına okul idarecilerine, öğretmenlere sporculara ve ailelerine başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederiz.
NOT: Başvurular yapılırken www.okulsportal.gov.tr adresinde yer alan yarışma bilgileri; branş, yaş ve kategori tablosu dikkate alınmalıdır.​

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2016, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128