Okul Sporlarında heyecan sürüyor

Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde okul sporlarında futbol, basketbolda ve voleyboldaki mücadeleler tüm hızıyla sürüyor.   Önceki gün Yıldız Erkekler Futbol müsabakaları Karaçayır...

Okul Sporlarında heyecan sürüyor

Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde okul sporlarında futbol, basketbolda ve voleyboldaki mücadeleler tüm hızıyla sürüyor.

 

Önceki gün Yıldız Erkekler Futbol müsabakaları Karaçayır Sentetik sahada oynandı. 4 maçın oynandığı turnuvada Atatürk İlköğretim Okulu, Mevlana İlköğretim Okulu’nun 5-1 mağlup etti. Köroğlu İlköğretim Okulu, 50.Yıl İlköğretim Okulu’nu zevkli bir maçın ardından 2-1 yenerken, diğer 2 müsabakada beraberlikle sona erdi. Alıçören İlköğretim Okulu, Gerede SM ile 1-1, 100.Yıl İlköğretim Okulu ise İnkılap İlköğretim Okulu ile 0-0 berabere kaldı.

Baskette iki maç vardı 

Küçük Erkekler Basketbol müsabakalarında önceki gün toplam iki mücadele vardı. Günün ilk maçında Özel Melih İlköğretim Okulu Mehmet Akif İlköğretim Okulu 51-19 gibi farklı bir skorla mağlup etti. Diğer karşılaşmada ise Sakarya İlköğretim Okulu, Milli Egemenlik İlköğretim Okulu’nu farklı geçti (55-12).

Voleybolda üç maç vardı

Küçük Kızlar Voleybol Turnuvasında heyecan oynanan 3 maçla sürdü. Bir karşılaşma ise Seben İlköğretim Okulu’nun sahaya çıkamaması nedeniyle oynanmadı. Oynanan maçlarda şu sonuçlar alındı:

Mengen İlköğretim Okulu : 2 – Cumhuriyet İlköğretim Okulu: 0

Dörtdivan ŞOY İlköğretim Okulu: 2 – Atatürk İlköğretim Okulu: 0

50.Yıl İlköğretim Okulu 1 – İnkılap İlköğretim Okulu: 2        

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128