Ömer Sayın’dan Suat Çelen’e ziyaret

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın Türkiye Cimnastik Federasyon Başkanlığına seçilen Suat Çelen’i ziyaret etti. Suat Çelen’in sporculuk yaşantısıyla Bolu’nun ve ülkenin gurur kaynağı olduğunu...

Ömer Sayın’dan Suat Çelen’e ziyaret

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın Türkiye Cimnastik Federasyon Başkanlığına seçilen Suat Çelen’i ziyaret etti. Suat Çelen’in sporculuk yaşantısıyla Bolu’nun ve ülkenin gurur kaynağı olduğunu belirten İl Başkanı Ömer Sayın “Aynı başarıları Federasyon Başkanlığında da sürdüreceğinden şüphem yok” şeklinde konuştu.

 

AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın ile birlikte Türkiye Cimnastik Federasyon Başkanlığına seçilen Suat Çelen’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

“SPOR YAŞANTINIZDAKİ BAŞARILARI BUGÜN DE GÖSTERECEĞİNİZDEN ŞÜPHEMİZ YOK”

İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde gerçekleştirilen ziyarette konuşan İl Başkanı Ömer Sayın, Suat Çelen’e yeni görevinde başarılar diledi. “Bolumuzu ve ülkemizi Cimnastikte birçok başarılar elde ederek gururlandırmış ve yüz akımız olmuştunuz. Bu defa da Cimnastik Federasyonu Başkanlığına seçilmeniz bütün Bolulular olarak bizlerde büyük bir mutluluk ve iftihara vesile oldu. Bu nedenle sizi tebrik ediyorum” diyen Sayın, “daha önce spor yaşantınızda göstermiş olduğunuz bu başarıları bugün Federasyon başkanlığında da göstereceğinizden hiç şüphemiz yok, Allah yolunuzu açık etsin, başarılarınızın devamını diliyorum” diyerek Federasyon Başkanlığına seçilen Suat Çelen’e güvendiğini vurguladı.

“ADAY OLAMIZ’IN ALTINDA YATAN GÜÇ YAPTIKLARIMIZ VE SİZLERİN DESTEKLERİ”

İl Başkanı Ömer Sayın ve beraberindeki partililerin yoğun katılımlı ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten Türkiye Cimnastik Federasyon Başkanı Suat Çelen konuşmasında bugüne kadar verilen desteklerden dolayı teşekkür ederek başladı. “İl müdürlüğü süresince hep destek oldunuz. Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığına aday olmamız, o özgüveni kendimizde bulmamızın burada yaptıklarımızdı. Buradaki başarıları, bize olan desteğin dışa vurmasıydı. Dolayısıyla bugüne kadar göstermiş olduğunuz desteğin, bundan sonra da süreceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“3 YIL İÇİNDE SPOR’A YATIRILAN YATIRIM 50 MİLYON TL”

“Bolu adına güzel bir şey. Bolu’dan ilk defa bir Federasyon Başkanı çıktı. Bizim buralara gelmemizde vermiş olduğunuz destek de bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” diyen Çelen konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ”Sorumluğumuz iki kart arttı. İnşallah Bolu’da spor turizmi açısından çok, çok daha iyi şeyler olur. Biliyorsunuz ki üç yıllık süre içerisinde spora yatırılan yatırım gerek İl Genel Meclisi ile gerek İlçe Belediyeleri ile olsun 50 Milyon TL’ye ulaştı. İlçelerimizde bile çok ciddi spor tesisleri olmaya başladı. Bolu spor turizmi noktasında adım, adım ilerliyor. Bizimde Federasyon Başkanı olmamızla birlikte inşallah buraya da turnuvalar gelir. İnşallah Bolu bundan sonra spor noktasında çok, çok iyi yerlere gelir ve eskisi gibi buradan büyük Avrupa ve Dünya Şampiyonları çıkar” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124