Ö.M.K hatadan çabuk döndü! 3-1

Okul sporları Voleybol Yıldız Kızlar İl birinciliği karşılaşmaları dün oynanan 4 karşılaşmayla başladı. Günün son maçında turnuvanın zayıf ekiplerinden Özel Melih Koleji ile Yıldırım Beyazıt İlköğretim...

Ö.M.K hatadan çabuk döndü! 3-1

Okul sporları Voleybol Yıldız Kızlar İl birinciliği karşılaşmaları dün oynanan 4 karşılaşmayla başladı. Günün son maçında turnuvanın zayıf ekiplerinden Özel Melih Koleji ile Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu karşı karşıya geldi.

 

Maça iyi başlayan taraf Özel Melih Koleji oldu ve ilk teknik molaya 8-3 önde giren taraf oldu. Moladan sonra da sayı bulmaya devam eden Özel Melih Koleji ilk seti 25-10 önde kapatarak 1-0 öne geçti. İkinci sette ise durumlar değişti çünkü Özel Melih Koleji toplamda 8 oyuncu ile maça çıktığı için ikinci sette hükmen mağlup sayıldı ve bu şekilde maçta 1-1’lik eşitlik oldu ve doğrudan üçüncü sete geçildi. Bu sette de üstün taraf Özel Melih Koleji olurken rakibine sadece 9 sayı kaptırarak üçüncü seti de 25-9 önde kapatan taraf oldu. Dördüncü sette de durum değişmedi ve daha önceki setlerde olduğu gibi Özel Melih Kolejinin üstünlüğü devam etti ve seti 25-18 önde kapatarak sahadan 3-1’lik skorla galip ayrılan taraf oldu.

 

Özel Melih Koleji: Hilal, Dilara, Hazal Ebrar, Zeynep Ece, Beyza, Sema, Merve

 

Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu: Buse, Ceren, Ümran, Nesrin, Şennur, Hatice, Esin Yeliz, Aycan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128