Onlar Bolu’ya geliyor

Yeni sezon öncesi iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Boluspor, dış transferde ince eleyip sık dokuyor. Dış transferde birçok oyuncuyla görüşen transfer komitesi bu oyunculardan bir kaçını Bolu’ya davet etti.

 Onlar Bolu’ya geliyor

Haber: Hamza Türdü

Boluspor, dış transferde çalışmalarını sürdürüyor. 1 Temmuzda başlayacak olan yeni sezon kampı öncesi iskelet kadroyu kurmayı hedefleyen Boluspor, dış transferde görüştüğü ve prensipte anlaşmaya vardığı birçok isimi Bolu’ya davet etti. Teknik direktör Ali Beykoz’un raporu doğrultusunda dış transferde görüşmelerini sıklaştıran Boluspor transfer komitesi Samsunspor’dan Cemil Adıcan ve Nikolay Dimitrov’u Bolu’ya çağırdı.

İmzaya mı geliyorlar?

Geçtiğimiz günlerde her iki oyuncuyla görüşmeler yapıp, olumlu sinyaller alan transfer komitesi her iki oyuncuyla bugün yüz yüze görüşecek. Bolu’ya geleceği öğrenilen Cemil Adıcan ve Nikolay Dimitrov yapılan görüşmelerin ardından kendilerini Boluspor’lu yapan imzaları atmaları bekleniliyor.  

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2013, 20:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
NEVZAT
NEVZAT - 8 yıl Önce

samsundan fatih şen,i aldiniz,samsun taraftarina yaptigi pislikleri sizede yapar hayirli olsun bol bol küfür yersiniz sakin ona koş demeyin

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124