Onlar gönüllerin Şampiyonu

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan “Özel Sporcular Atletizm Şenliği” Bolu Rotary Kulübü'nün destekleriyle dün ilimizden 4, Sakarya ilinden 1 Özel...

Onlar gönüllerin Şampiyonu

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan “Özel Sporcular Atletizm Şenliği” Bolu Rotary Kulübü'nün destekleriyle dün ilimizden 4, Sakarya ilinden 1 Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin katılımıyla Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirildi.

 

Özel sporcularımızın başarının mutluluğunu tatmalarına, toplum ile ilişkilerini güçlendirmelerine yardımcı olması amacıyla düzenlenen organizasyon, beyni ve vücudu ile engel tanımadan spora gönül vermiş özel eğitim gereksinimli yaklaşık 100 özel sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Bolu Rotary Kulüp Başkanı Çağlar Yamaner, organizasyona verdikleri destek nedeniyle Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen'e ve Mustafa Aksoy'a teşekkür plaketlerini takdim etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan, Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, Adapazarı Çark Rotary Kulübü Dönem Başkanı Erhan Tanyeri, Bolu ve Adapazarı Rotary Kulüp üyeleri de organizasyona katılarak özel sporcuların sevinçlerine ortak oldular.

Uzun atlama, fırlatma topu, 50, 100, 200 metre koşu ve gülle atma kategorilerinde yarışan tüm sporculara protokol üyeleri tarafından madalyaları verildi. Özel sporcularımızın hem yarıştıkları hem de eğlendikleri organizasyon, Gölcük'te düzenlenen mangal etkinliğiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128