Onur’un sakatlığı ciddi!

Son haftalarda Boluspor’da sakatlıkların ve cezalıların çokluğu moralleri bozarken buna birde Onur Bektaş’ın sakatlığı eklendi. Elazığspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan tecrübeli oyuncusunun sakatlığının...

Onur’un sakatlığı ciddi!

Son haftalarda Boluspor’da sakatlıkların ve cezalıların çokluğu moralleri bozarken buna birde Onur Bektaş’ın sakatlığı eklendi. Elazığspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan tecrübeli oyuncusunun sakatlığının ciddi olduğu örenildi.

 

Geldiği günden beri istikrar abidesi olan tecrübeli orta saha oyuncusu Onur Bektaş’dan gelen haber oldukça moralimizi bozdu. Ligin bitimine 10 hafta kala kırmızı-beyazlı ekibimizde sakatlıkların ve cezalıların çokluğu moralleri bozarken buna birde Onur Bektaş’ın sakatlığı eklendi. Ligin 24.haftasında Elazığspor deplasmanına cezalı ve sakat oyuncuların çokluğundan dolayı 17 kişi giden Boluspor’da Onur Bektaş’dan gelen haber moralleri bozdu. Elazığspor maçında 77.dakika sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan tecrübeli orta saha oyuncumuz Onur Bektaş, dün çektirdiği MR’dan sonra Ankara’ya doktoruna gitti. Karşılaşma sonrası yapılan ilk müdahaleler sonrası dizindeki sakatlığının ciddi olduğu ve zorlanma tespit edildiği öğrenildi. Dün çektirdiği MR sonrası Ankara’ya doktoruna giden Onur Bektaş’ın durumu ise bugün yapılan kontrollerden sonra belli olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128