ORDUSPOR KORU OTEL’DE KAMPA GİRDİ!

Spor Toto Süper Lig'in yeni takımlarından Orduspor'da, teknik direktör Metin Diyadin, ''Transferlerimiz bitmedi, Avusturya kampına kadar kadromuzu oluşturmaya çalışıyoruz'' dedi.   Orduspor, Bolu Dağı'nda bulunan...

ORDUSPOR KORU OTEL’DE KAMPA GİRDİ!

Spor Toto Süper Lig'in yeni takımlarından Orduspor'da, teknik direktör Metin Diyadin, ''Transferlerimiz bitmedi, Avusturya kampına kadar kadromuzu oluşturmaya çalışıyoruz'' dedi.

 

Orduspor, Bolu Dağı'nda bulunan Koru Otel'de kampa girdi. Otele yerleşen Orduspor, ilk antrenmana çıktı. Oyuncular, teknik direktör Diyadin gözetiminde yağmur nedeniyle yarım saat koşu ve ısınma hareketleri yaptı.

sonunda gazetecilere açıklama yapan Diyadin, Bolu'daki kamplarının 1 Temmuz'a kadar devam edeceğini, daha sonra 3-16 Temmuz tarihleri arasında Avusturya, temmuzun 18'inden 31'ine kadar da Hollanda kampına gideceklerini söyledi.

Takımın mevcut yapısını oluşturmaya çalıştıklarını ifade eden Diyadin, ''Bolu kampına 21 oyuncuyla geldik. Eksiklerimiz var. Beklenen transferlerle kadro oluşturmaya çalışıyoruz. Buradaki çalışmalarımız bittikten sonra Avusturya kampımız var. Avusturya'ya kadar kadronun büyük çoğunluğunu oluşturmuş olacağız'' diye konuştu.

Diyadin, transferlerin bitmediğini dile getirerek, ''Transferde alacağımız oyuncu Afrika'dan da olabilir ama Avrupa'da oynayan bir isim bizim için avantajdır. Oyuncunun tercihi ve ekonomik boyutu da önemli'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128