Orhan Ak’tan sevindirici haber!

Transfer döneminin son gününde kadroya dahil edilen ve geçtiğimiz hafta arka adalesindeki ağrıları nedeniyle dinlendirilen tecrübeli oyuncu Orhan Ak takımla birlikte çalışmalara başladı.   Elazığspor...

Orhan Ak’tan sevindirici haber!

Transfer döneminin son gününde kadroya dahil edilen ve geçtiğimiz hafta arka adalesindeki ağrıları nedeniyle dinlendirilen tecrübeli oyuncu Orhan Ak takımla birlikte çalışmalara başladı.

 

Elazığspor hazırlıklarına dün akşam yaptığı çalışmaya başlayan ekibimiz Boluspor’da, Orhan Ak dan gelen iyi haber teknik heyeti sevindirdi. Geçtiğimiz hafta Göztepe maçı hazırlıklarının ikinci gününde arka adalesinde ağrıları nedeniyle doktora giden ve hafta sonu çalışma yapmayarak dinlendirilen Orhan Ak takımla birlikte çalışmalara başladı. Antrenmanın son bölümünde yapılan çift kalede yer alan ve daha sonra yardımcı antrenör Mustafa Sarıgül eşliğinden ekstra çalışma yapan tecrübeli oyuncu Orhan Ak’ın durumun maç saati belli olacağı öğrenildi.

Fatih Gül düz koşulara başladı

Ligin 5.haftasında sahamızda oynadığımız Adanaspor maçında omzu çıkan ve sahalardan yaklaşık 1 ay uzak kalacak olan Fatih Gül, takımdan ayrı düz koşulara başladı. Geçtiğimiz hafta takıma katılan ve dinlendirilen tecrübeli orta saha oyuncusu Fatih Gül, kolundaki bandajı çıkartarak takımdan ayrı düz koşulara başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128