OYUNCULARINI KUTLADILAR

PTT 1.Ligin son haftasında karşılaşan Orduspor-Boluspor teknik direktörleri Hüseyin Özcan ve Reha Erginer maç sonrasında birbirlerini kutlayarak güzel bir maç olduğunu belirttiler.

 OYUNCULARINI KUTLADILAR

Orduspor formasının çok değerli olduğunu vurgulayan Özcan, "Bilindiği gibi kulüp ligin ikinci yarısına öz kaynakları ile devam etme kararı aldı. Oyuncularımı kutluyorum. Çünkü ligin ikinci yarısıyla birlikte üzerine düşen sorumluluğu, güçleri yettiği sürece yerine getirmeye çalıştılar. Bütün olumsuzluklara rağmen ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum. Orduspor formasını en iyi şekilde temsil ettikleri için hepsine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İKİ TAKIMA DA SENEYE BAŞARILAR

Boluspor Teknik Teknik Direktörü Reha Erginer ise uzun ve yorucu bir sezonu geride bıraktıklarını ifade etti. "İki takım içinde bir veda maçıydı. Orduspor çok uzun bir süre önce bu lige veda etti ama bence ligin en saygı duyulması gerekilen ekiplerinden bir tanesi. Sezon boyunca muhteşem bir duruş sergilediler. Onları tebrik etmek lazım. Bugünde sezonun sanki ilk maçı gibi istekli ve arzulu oynadılar. Bizde aynı şekilde cevap vermeye çalıştık. Buraya sezon üç puan ile kapatmaya gelmiştik. Üç puan aldığımız için mutluyum. Önümüzdeki sezon hem Orduspor'a, hemde Boluspor'a başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı. SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128