Özcan Kızıltan Transfer istiyor…

Boluspor'un teknik direktörü Özcan Kızıltan, takıma iki orta saha ve kenar oyuncusu almayı düşündüklerini söyledi.   Boluspor, Giresunspor maçı hazırlıklarını sahasında idman yaparak sürdürüyor....

Özcan Kızıltan Transfer istiyor…

Boluspor'un teknik direktörü Özcan Kızıltan, takıma iki orta saha ve kenar oyuncusu almayı düşündüklerini söyledi.

 

Boluspor, Giresunspor maçı hazırlıklarını sahasında idman yaparak sürdürüyor. Teknik direktör Kızıltan gözetiminde gerçekleştirilen antrenmanlarda, futbolcular kondisyon ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapıyor.

Kızıltan, antrenmanın ardından yaptığı açıklamada, teknik direktör olarak bir takımı Süper Lig'e taşımanın çok güzel bir duygu olduğunu belirterek, Boluspor'a bu düşünceyle geldiğini söyledi. Bir kulübü istenen ve özlenen hedefe taşıyabilmenin gurur verici olduğunu ifade eden Kızıltan, ''Bu düşüncede kulübümün de yapmış olduğu uygulamalar önemli. Bizimle ilgilenen başkanımız ve yönetim kurulumuz var. Bu sene başarabileceğimize inanıyorum. Oyuncularıma güveniyorum. Hep birlikte inşallah bu hedefle Süper Lig'e çıkarız'' dedi.

Kızıltan, Boluspor'un Bank Asya Ligi'nin güçlü takımlarından olduğunu belirterek, ''Takımların puan olarak birbirlerini yakından takip etmeleri ligi biraz daha zorlaştırıyor. İkinci yarıdaki stratejimizle hedefe yaklaştığımızı düşünüyorum. Puan durumundaki istikrarı yakalamak için de iyi konsantre olmak lazım. Bu konuyla ilgili olarak oyuncularımla gerekli görüşmeleri ve çalışmaları yapıyoruz'' şeklinde konuştu.

Omar Wade ve Aydın Çetin'in takıma ikinci yarıda katıldıklarını hatırlatan Kızıltan, şöyle devam etti ''Takıma iki orta saha ve kenar oyuncusu almayı düşünüyoruz. Bunun çalışmalarını yöneticiler yapıyor. İyi bir kadromuz var. Eksik kalan ve güçlendirmemiz gereken yerlerimiz için transferler önemli. Bank Asya 1. Lig sert ve zorlu geçen bir lig. Giresunspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Maçın hazırlıklarını hava koşullarından dolayı kapalı sahada sürdürüyoruz. Oyuncular hırslı ve özverili bir şekilde çalışıyor. Sahada çalışamamak bizi engelliyor. Bu hafta oynayacağımız Giresunspor maçı bizim için önemli. Kendi sahamızda oynadığımız Güngörenspor maçını üç puanla kapatmak isterdik. Bu hafta bunu telafi etmek istiyoruz. Giresunspor karşısında üç puanı alacağımıza inanıyorum.''

Gençlerbirliği maçında sakatlanan Omar Wade'nin İstanbul Güngörenspor maçına çıkamadığını hatırlatan Kızıltan, pazar günü yapacakları Giresunspor maçı kadrosunda yer alamayabileceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128