Özdamar “Hedefimiz 1.Lig”

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Hamit Özdamar voleybolgundem.com sitesinde yayınlanan yazısında Sultanların önümüzdeki yıl “Küçük Şehrin Büyük Öyküsü”nü...

Özdamar “Hedefimiz 1.Lig”

Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Hamit Özdamar voleybolgundem.com sitesinde yayınlanan yazısında Sultanların önümüzdeki yıl “Küçük Şehrin Büyük Öyküsü”nü gerçekleştirmek için hazırlandığını belirtti.

 

Özdamar yaptığı değerlendirmede Bolu Belediyespor’un gelecek yıllarda büyük işler başarmanın planlarını yaptığını belirterek şu ifadeleri kullandı “Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı gelecek sezon “ Küçük Şehrin Büyük Öyküsü” nü gerçekleştirmek için hazırlanıyor. Yıllardır Bolu İlini Türkiye Voleybol Liglerinde temsil eden Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı 2000’li yılların başında Gentaş Voleybol Takımımızın yaşattığı havayı ilimizde tekrar yakalayıp daha da yukarılara çıkararak 1. Lige çıkmayı hedefliyor. Bu hayali gerçekleştirebilme adına büyük çabalar sarf eden kulüp yönetimimiz hedefe ulaşmak için gerekli tüm çalışmaları yapmak üzere yola koyuldular. Başta takımın yıllardır liglerde kalmasını sağlayan ve her zaman destek veren Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’a teşekkürlerimi sunmak isterim. Takımı sürekli takip eden, her fırsatta bilgi alan ve daha güçlü bir ekip kurulmasını isteyen, her şeyden önemlisi sporu bu denli çok seven bir Belediye Başkanına sahip olmamızı kulüp için büyük bir şans olarak görüyorum. Yine profesyonellik yolunda emin adımlarla yürüyen yönetim kadromuz her geçen gün güçlenmeye devam ediyor. 3 yıldır takımın başında bulunan Kulüp Başkanımız Basri Gökdemir voleybol ile yeni tanışmasına rağmen bıkmadan, usanmadan takım için hep daha fazlasını yapmak istemesiyle hedeflere ulaşması konusunda başarılı oldu. Özellikle Bolu Belediyesi’nin yaptığı, bölgenin en büyük spor tesislerinden biri olan ve içerisinde fitness salonu, yüzme havuzu, dans salonları, sauna vb. barındıran devasa spor kompleksini kulübe kazandırması takım için büyük bir kazanç olmuştur. Kulüp yönetimimizin daha da genişletilerek güçlendirilmesi de takımı oldukça katkı sağladı. Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Bolu Belediyesi Mali İşler Müdürümüz Naim Ayhan da kısa süre içerisinde bir voleybol aşığı oldu ve zamanının büyük kısmını Bolu Belediyespor Voleybol Takımına ayırdı. Bir yandan yönetim kademesine yaptığı katkılar ile işleri kolaylaştırırken diğer yandan da sosyal anlamda güzel etkinlikler ile takımın birlikteliğinde büyük pay sahibi oldu. 2013-2014 sezonu için Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı başkanı, başkan yardımcısı, menajeri, teknik ekibi ile bir bütün halinde şimdiden yoğun bir şekilde çalışarak Bolu’da voleybol adına büyük işlere imza atmaya hazırlanıyor. Hedefleri büyük tutan kulübümüz yapısını daha da genişletip bütün ilde voleybolda bir birlik sağlayıp güçlü bir yönetim, güçlü bir teknik ekip, güçlü bir oyuncu kadrosu ve güçlü alt yapı ile lokomotif bir kulüp olma yolunda ilerliyor. Bu büyük uğraşı ve çabayı herkesin görerek gelecek daha güzel günler için Bolu’daki tüm voleybol ailesinin elini taşın altına koyarak takıma destek vermesi gerektiğini düşünüyorum. Yakalanan bu güzel ve olumlu havanın daha da güçlendirilerek ileri taşınması ile “Küçük Şehrin Büyük Öyküsü”nü gerçekleştirmenin çok zor olmayacağını düşünüyor ve herkese voleybol dolu günler diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128