Özel İdare Köroğluspor yok mu oluyor?

Bolu 1.Amatör kümede mücadele eden Özel İdare Köroğluspor 27 Mayıs'ta yapılması gereken kongrede çoğunluk sağlanamadığından dolayı kongreyi gerçekleştiremedi. Kongre'nin gerçekleştirilememesinin ardından Özel İdare Köroğluspor'un akıbetinin ne olacağı merak konusu oldu.

 Özel İdare Köroğluspor yok mu oluyor?

Haber: Volkan YILMAZ

Bolu 1.Amatör kümenin başarılı takımlarından Özel İdare Köroğluspor'da sıkıntılı günler devam ediyor. Geçtiğimiz sezon içinde futbolcuların parasını alamadığı ve maça çıkmayacakları gibi söylentilerin yaşandığı ve sıkıntılı günler geçiren Özel İdare Köroğluspor'da bir şok daha yaşandı. Mayıs ayında yapılması planlanan Olağan Kongre için ilk olarak 23 Mayıs tarihinde toplanma kararı alınırken, çoğunluk sağlanamadığı takdirde de 27 Mayıs tarihinde toplanılmasına karar verildi. Fakat 2.toplantı da çoğunluk sağlanmadığından dolayı Özel İdare Köroğluspor'da kongre yapılamadı ve 1.Amatör kümede başarılı sonuçlar alan takımın akıbetinin ne olacağı merak konusu oldu. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2016, 13:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
KARAÇAYIR MÜDAVİMİ
KARAÇAYIR MÜDAVİMİ - 4 yıl Önce

çoğunluk sağlanamadığına göre 2 nci oturumda paylaşımcılar listeyi yapar olur-biter.! özel idare kendi kanununda yazılı olan ve bu kanuna göre hazırlanan yönetmeliklerde bütçesinden amatörlere belirtilen miktarda ödeme yapar denilir ama ben 40 yıldan beri 40 para bile ödenmediğini biliyorum. sözde amatörleri devlet destekliyecek. aksine tff marifetiyle amatör kulübler soyuluyor. özel idare kendi bütçesinden kendi kulübüne yaptığı harcamaların hiç olmazsa yarısı kadarını hakkı olan diğer takımlara aktarsın.

SIRADAKİ HABER

banner128