Özel Sporcular Bolu’da kampa girecek

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Milli Takım Antrenörü Aslan “Kamp dönemimiz çok verimli geçiyor. Bir hafta Kemer’de kamp yaptıktan sonra Bolu’ya gideceğiz ve orada kampa gireceğiz. Şampiyonada iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz” dedi.

 Özel Sporcular Bolu’da kampa girecek

Türkiye Özel Sporcular Milli Takımı, Antalya Kemer'de kamp yapıyor. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Milli Takım aday sporcuları, Kemer Kapalı Spor Salonu'nda kamp yapıyor. Sporcular, ekim ayında Ankara'da yapılacak İNAS Dünya Basketbol Şampiyonasına günde 2 antrenmanla hazırlanıyor.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Milli Takım Antrenörü Cem Aslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, İNAS Basketbol Şampiyonası'na hazırlık amacıyla Kemer'de kamp yaptıklarını söyledi. Kamp çalışmalarına İzmir'de başladıklarını anlatan Aslan, “Daha sonra Kemer'e geldik. Bir hafta burada kamp yaptıktan sonra Bolu ve Ankara'da da kampa gireceğiz” dedi.

Şampiyonaya Türkiye'nin yanı sıra 7 ülkenin daha katılacağını bildiren Aslan, “Milli takım aday kadrosunda şu anda 16 sporcumuz var. İleride yeni katılımlar olabilir ama kampların sonunda da takımda 16 sporcu olacak. Kamp dönemimiz çok verimli geçiyor. İnşallah şampiyonada iyi sonuçlar alacağız” diye konuştu. Öte yandan Kemer'deki kampın 28 Temmuz'da sona ereceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2013, 22:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124