ÖZGENÇ “HERKES HAKKINI HELAL ETSİN”

Boluspor'da üçüncü sezonunun tamamladıktan sonra süper lig ekiplerinden Karabükspor'la iki yıllığına anlaşan tecrübeli savunma oyuncusu Erdem Özgenç önceki gün imza töreni öncesi...

ÖZGENÇ “HERKES HAKKINI HELAL ETSİN”

Boluspor'da üçüncü sezonunun tamamladıktan sonra süper lig ekiplerinden Karabükspor'la iki yıllığına anlaşan tecrübeli savunma oyuncusu Erdem Özgenç önceki gün imza töreni öncesi Bolu'ya uğradı ve tesis çalışanları ve yöneticilerle vedalaştı. Tecrübeli sağ kanat oyuncusu Erdem Özgenç tüm Boluspor camiasından haklarını helal etmelerini istedi.

 

Boluspor’da iyi kötü günlerinin geçtiğini ifade eden tecrübeli sağ kanat oyuncusu erdem Özgenç son sözünde ise tüm bolu halkından helallik istedi. ÖzgençTüm Bolu hakkını helal etsin. Her zaman kalbim onlarla olacak. Ben Boluspor camiasına ve taraftarına hakkımı helal ediyorum. Onlarda haklarını helal etsin” dedi.

 

HEDEFLERİMİN BİRİNİ GERÇEKLEŞTİRDİM

Boluspor'a ilk geldiğimde kendime iki hedef seçmiştim. Birincisi Boluspor da şampiyonluk yaşamaktı, İkincisi ise süper lig oyuncusu olmaktı, bu hedeflerimden birini gerçekleştirdim birini gerçekleştiremedim. Boluspor da çok istediğim şampiyonluğu yaşayamadım, bunun içinde çok üzgün olduğumu söyleye bilirim.  Bolu da iyi günlerim geçti iyi dostluklar edindim. Her zamanda dostluklarımı devam ettireceğim. Bolu her zaman benim evim diye bilirim.

 

TEKLİFLERİN OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİM

Sezonun bitmesinin ardından süper ligden tekliflerin olduğunu herkes biliyordu, çok sayıda süper lig takımı beni kadrosuna katmak istedi. Ben öncelikle Boluspor'un oyuncusuydum, onun için gelen teklifleri kulübüme yapmalarını söyledim. En cazip teklif Karabükspor’dan geldi. Öncelikle iki kulüp anlaştı ardından ben Karabükspor ile anlaştım iki yıllık bir sözleşme imzaladık, iki yıl sonra her anki bir takıma gidersem bu satıştan Boluspor %30 para kazanacak onu da belirtmek isterim.

 

PARA KAZANDIRARAK GİTMEK BENİ MUTLU EDİYOR  

Sözlerimin de başında söylemiştim. Bolu da iyi kötü üç yılım geçti bu sürede üzüldük sevindik, burada iyide paralar kazandım, ben bugün Erdem olduysam Boluspor sayesinde oldum. Takımıma para kazandırarak gidiyorum bu beni mutlu ediyor. Bunun için çok sevinçliyim.

 

RECEP ABİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Kartalspor da oynarken takımım benimle sözleşme imzalamak çok istedi. O zaman Recep abi bana gel seni Bolu’ya getireyim dedi. Bende ilk olarak terettüt etmiştim. Ardından onu ve Necip Çarıkçı başkanımı kırmayıp Boluspor'a geldim. Onunla da 3 yıl çalıştık. Benim yöneticiliğimi yaptı. Recep abinin en kötü günümde yanımda olması benim için moral oluyordu. Bugün Karabükspor'lu olarak sözleşme imzaladım. Karabük'e gitmemde çok büyük bir emeği olmuştur, öncelikle verdiği destek den dolayı transferimdeki gelişmelerden dolayı bana hep yardım etti. Bir kez daha Recep abime çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Bolu’da oynadığım zaman içersinde iki yıl boyunca bir baba gibi yanımızda olan Osman Gürsoy abime de teşekkür ediyorum. Çok kahrımı çekti onunla da iyi kötü günlerimiz oldu. Osman abiyede emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm Bolu hakkını helal etsin her zaman kalbim onlarla ben Boluspor camiasına ve taraftarına hakkımı helal ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128