banner120

Özköylü’nün maçlarında hep olay!

PTT 1.Ligin 11.haftasına kadar yoluna namaglup devam eden Osmanlıspor, oynadığı oyundan çok çıkardığı olaylarla yine gündemden düşmüyor. En son Boluspor-Osmanlıspor maçı sonrası çıkan olayların başında gelen Osmanlıspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, sahasında aldığı Kayserispor mağlubiyeti sonrası düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarıyla tartıştı.

 Özköylü’nün maçlarında hep olay!

Haber: Hamza TÜRDÜ

2014-2015 sezonuna flaş transferlerle giren Osmanlıspor, son haftalarda çıkardığı olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor. Ligde en son Boluspor maçı sonrası olay çıkartan Osman Özköylü ve Kulüp menajeri Ender Yurtgüven maçlarda çıkan olayların başında geliyor. Boluspor maçı sonrası eski oyuncusu olan Kenan Şahin’in üzerine yürüyen ve hakaretler eden Osmanlıspor teknik direktörü Osman Özköylü, ligde aldığı ilk mağlubiyet sonrası adeta çığlına döndü. Pazar günü oynanan Kayserispor maçında sahadan 3-1’lik mağlubiyetle ayrılınca maç sonrası düzenlenen basın toplantısında gazetecilerle tartıştı ve bazı basın mensuplarının üzerine yürüdü.

OSMANLISPOR’UN ÇIKARDIĞI OLAYLAR

Ligin 11. haftasına kadar yenilgisiz olarak liderliği sürdüren Osmanlıspor, oynadığı oyundan çok çıkardığı olaylarla gündemden düşmüyor.

Giresunspor maçında yaşanan soyunma olayları ardından Boluspor maçında da menajer Ender Yurtgüven’in Boluspor’da oynanan karşılaşmada eski oyuncuları ve kulüp başkanı ile tartışması gündeme gelmişti.

Pazar günü oynanan Kayserispor maçı öncesi TRT’ye açıklama vermeyen, maç içerisinde top toplayıcı çocuk ile kavga eden Özköylü, maç sonrasında da basın toplantısı odasını karıştırdı. Basın toplantısının hemen başında gazeteciler ile polemiğe giren Özköylü, ardından basın toplantısını yarıda bıraktı. Gazeteciler ile ikili diyaloglarını sürdüren Özköylü, basın sıralarına kadar gelerek tartışmayı sürdürdü.

Osmanlıspor kulüp yöneticileri Osman Özköylü’nün bu davranışlarına prim vermeyi sürdürürse biz daha çok buna benzer haber yazacağız gibi. Osmanlıspor da başarısı ile değil çıkardığı olaylar ile gündemde olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 19:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124